Kosmetická poradna: Vypnutí pleti

Kosmetička Lucie opět odpovídá na čtenářské dotazy.

 

Měla by jsem na vás dotaz.Chtěla by jsem docílit vypnutí pleti hlavně na dolní části obličeje kde mám již kůži povislou.Bude mi 50 let za pár měsíců.Chtěla by jsem poradit nějakou kosmetiku která opravdu pomáhá.Je mnoho reklam na krémy,ale nevím který je ten pravý. Nebo zda mi mi pomohl liftingový přístroj.

Dobrý den, děkuji za dotaz. Určitě bych neinvestovala do liftingového přístroje, který službu udělá jen na chvilku a dlouhodobě se spíše postará o ničení přirozené kožní bariéry a zvýšení propustnosti kůže. 
Aby některý z krémů zafungoval dlouhodobě a pleti skutečně pomohl, je potřeba dobře studovat složení. Zde bych určitě vypustila veškeré hydratační krémy, vsadila bych na bezvodé balzámky, které pleť napnou, postarají se o její vláčnost, pružnost a dlouhodobě se postarají o to, aby se kůže nevysušovala. Věřím, že pakliže s olejovými balzámy nemáte zkušenost, bude to pro vás milé překvapení! Doporučit mohu například RawGaia Organický balzám s goji nebo Softener od značky Inlight: oba produkty vypínají, udržují hydrataci pleti a předcházejí stárnutí. Lze je použít jako denní i noční krém, kdykoli během dne a to i na oční okolí.   Lucie

Comments

comments

Vyhledat