Soutěž o vouchery Starbucks

Do kaváren Starbucks dorazila během svátečního období i limitovaná nabídka zrnkových káv a kávových kapslí, se kterými si můžete vychutnat vánoční atmosféru Starbucks i doma. Na všechny tak čeká nejen oblíbená zrnková káva Christmas Blend, ale také Christmas Blonde Roast a limitovaná nabídka kávových kapslí Holiday Blend.

Zrnková káva Christmas Blend je opět plná pohody a rozzáří každou oslavu. Historická receptura Starbucks kombinuje dokonale vyzrálá sumaterská zrnka s tmavě praženými zrnky z Guatemaly, Kolumbie a Papuy-Nové Guiney. Bohatá, robustní chuť doplňuje nové i staré tradice, tóny bylin, pečicího koření a čokolády přinášejí milé vzpomínky na nejkouzelnější období roku.

Jemná směs Christmas Blonde Roast byla namíchána tak, aby ukázala lehčí výraz tradičního roastu. Lehce pražená zrna ze Západní Jávy a Papuy-Nové Guineje se mísí s pranými a na slunci sušenými kávami z východní Afriky.

Pokud preferujete jednoduchou domácí přípravu svých oblíbených kávových nápojů pomocí kapslí, určitě musíte vyzkoušet limitovanou vánoční novinku z kaváren Starbucks. Do nabídky kávových kapslí STARBUCKS BY NESPRESSO přibyla i letos limitovaná káva Holiday Blend.

Pokud si chcete sváteční pohodu užít naplno, určitě nevynechejte také nabídku zimních dezertů, které si můžete vychutnat přímo v kavárně nebo si je nechat doručit až ke dveřím prostřednictvím Starbucks Delivers. Během této zimy doplňují nabídku novinky jako Toffee Nut Muffin a mandlový croissant, nebude chybět ani neodolatelný Red Velvet Cake.


Soutěžní otázka: 

Holiday Blend je

a)  100% arabika

b) 80% arabiky, 20 % robusty

c) 60% arabiky, 40 % robusty

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem starbucks listopad.
Soutěž končí ve středu 23. listopadu 2022 ve 13 hodin.
Autoři prvních tří  správných odpovědí získají 3 vouchery na libovolný nápoj do řetězce Starbucks.

Výhru nelze směnit za peníze. Pozor: abychom dali šanci všem, jeden výherce smí od 29.7.21 na protišedi vyhrát pouze 2x za kalendářní rok.


Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje:

e-mail
jméno
příjmení

V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.

Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– vzít souhlas kdykoliv zpět,
– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

Comments

comments

Vyhledat