Soutěž o vouchery do Jan Paukert Bistra

foto archiv Jan Paukert Bistro
foto archiv Jan Paukert Bistro

V Karlíně se v novém otevřelo Jan Paukert Bistro

Na Rohanském nábřeží v pražském Karlíně se pod vedením šéfkuchaře a lektora Gourmet Academy Gianfranca Coizzy na jaře v novém otevřel polyfunkční podnik Jan Paukert Bistro.

Moderní bistro si zakládá na tradici rodiny Paukertů a můžete v něm kromě tradičních Paukertových chlebíčků ochutnat i speciality české a mezinárodní kuchyně. Díky spolupráci s českými farmáři se dá vybírat z bohatých snídaní, stálé nabídky teplých jídel nebo z poledního či večerního menu.

Jan Paukert Bistro je místem, kam se můžete vydat s rodinou na snídani, na kávu či skleničku vína s přáteli nebo na obchodní oběd s partnery. Z nabídky si od rána až do večera vždy vyberou jak milovníci masa, tak i ti, kteří dávají přednost spíše vegetariánským variantám pokrmů. V pozdějších hodinách představuje také prostor pro různé společenské akce. V budoucnu chce své služby rozšířit o pekárnu přímo v Bistru a vlastní řeznictví na pražské Ořechovce.

Jan Paukert Bistro najdete na adrese Rohanské nábřeží 671/15. Otevřeno je vždy od pondělí do pátku od 7:30 do 21:30 hodin. 

SOUTĚŽ o 3 vouchery po 500 Kč

Odpovězte na soutěžní otázku a buďte mezi prvními třemi autory správných odpovědí.

Soutěžní otázka: Čím se proslavila značka Jan Paukert?

  1. Zeleninou
  2. Ovocem
  3. Chlebíčky

 

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž Paukert, soutěž končí 7.8. 2019 v 07.00 hodin.
Autoř prvních 3 správných odpovědí získají po 1 voucheru na konzumaci v hodnotě 500 Kč v podniku Jan Paukert Bistro.

Výherce budeme kontaktovat e-mailem, cenu zašleme e-mailem.


Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„1. Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje: 

  • ​e-mail 
  • jméno
  • příjmení
  1. Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.
  2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy.
  3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám s výjimkou nutného předání jména výherc epořadateli akce, na kterou vyhrál výherce volný vstup.

5.​ Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

​ vzít souhlas kdykoliv zpět,

​ požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

​ požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

​ vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

​ požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

​ v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

Comments

comments

Vyhledat