Sportovní příběhy Bez frází mají pokračování

Na výročí internetového projektu Bezfrází.cz přichází i druhá kniha vybraných sportovních příběhů. Těch „dvojka“ přináší hned dvacet, které vyšly v elektronické podobně na webu. Nyní dostávají knižní rozměr se skvělými snímky dvorní fotografky projektu Jany Mensatorové. Kromě dvacítky strhujících povídání úspěšných sportovců kniha přináší také velkou exkluzivní zpověď Martina Erata, který má svou fotku na titulní straně zajímavé publikace.

Kniha obsahuje 464 stran. Předmluvu obstarala tvář první publikace tenistka Barbora Strýcová. Zbrusu nová kniha obsahuje dvacet příběhů, které byly mezi říjnem roku 2017 a zářím loňského roku zveřejněny na webu Bez frází. Kniha obsahuje i dovětky, ve kterých sportovci vypráví, co se dělo od zveřejnění jejich příběhů. Dost často to totiž zasáhlo nejen do jejich života, příběhy výrazně ovlivnily i blízké okolí sportovců a další lidi.

A na čí příběhy se můžete těšit? Například hokejisty Martina Ručinského, kanoisty Josefa Dostála, atleta Tomáše Dvořáka, beachvolejbalistky Markéty Slukové, házenkářky Ivety Lazumové nebo fotbalisty Vladimíra Šmicera. Knihu koupíte například na www.bezfrazi.cz

foto: Jana Mensatorová

Comments

comments

Vyhledat