STILL LIFE obchod art directorky Terezy Bílé je plný novinek

STILL LIFE
STILL LIFE

Still life

Ve Still life chceme, abyste se vy, naše zákazníce a zákazníci, cítili výjimečně. Protože věříme, že šperky a doplňky mluví hlasitěji než slova, chceme, abyste mohli vyjádřit sebe a svůj individuální styl prostřednictvím našich šperků a doplňků. Doufáme, že pečlivým výběrem pop-up editů od vybraných designérů z celého světa a originálních designů vysoké kvality ve vás chceme vyvolat vášeň pro styl i umění, abyste se s naší značkou cítili opravdu  propojeni.

Vytváříme kousky, s kterými se budete cítit výjimečně, sebevědomě a odhalí vaše vlastní individuální kouzlo.

Náš příběh

Poté, co Tereza působila po více než dekádě jako módní editorial art directorka a kreativní producer, se rozhodla v roce 2017 pokračovat ve své tvůrčí činnosti založením vlastní značky. Zrozený z její vášně pro moderní klasiku a inspirovaný její láskou k umění a designu, still life objektům, Still life (store) propojuje nadčasové šperky, doplňky a módní trendy s jedinečným stylem začínajících designérů a vlastní kolaborací a tvorbou.

Výrobky s hodnotou

Jako kurátorský on-line obchod a značka s vášní pro umění, módu, nadčasovost a také etiku a udržitelnost vám Still life nabízí výběr trendů ručně vyráběných šperků a vlasových doplňků, o kterých věříme, že jsou stále a které budete chovat s láskou celý život.  Still life produkty jsou vyrobeny z různých ekologických materiálů, jako například recyklované stříbro, biologicky rozložitelný acetát celulózy, perly eticky kultivované, organická bavlna s eko tiskem s certifikací GOTS.

Protože věříme v pozitivní dopad ohleduplného získávání materiálů a zdrojů a také ve spravedlivé mzdy, vždy se snažíme nakupovat přímo u ověřených dodavatelů dle jejich certifikátů a spolehlivosti. Proto si můžete být jisti, že všechny vaše oblíbené produkty a šperky Still life byly zodpovědně vyrobeny. Šperky jsou tvořeny klenotníky, kteří se věnují tomuto řemeslu léta, stejně jako my v Still life, věří v udržitelnost.

V roce 2020 jsme pomohli vytvořit nový projekt a kolektiv s názvem Lemon Soda Studio, který se nyní stal naší sesterskou značkou a jsme na to velmi pyšní. Lemon Soda Studio je sestaven skupinu nezávislých zručných řemeslníků na ostrově Bali. Ti vyrábějí vaše krásné šperky, které si můžete u nás zakoupit. Tento projekt si klade za cíl spolupracovat s těmi řemeslníky, kteří přišli o práci kvůli pandemii, protože ostrov Bali má již téměř dva roky své hranice uzavřené pro cestovní ruch a obchod. Jsme rádi, že můžeme podporovat místní komunitu, zatímco oni využívají své skvělé dovednosti k vytváření našich kolekcí pro vás.

Vyrobeno s láskou a pečí

Kromě toho je naším posláním vytvářet vysoce kvalitní kolekce šperků, které jsou vyráběny s láskou a péčí, s důrazem pro detail, s kvalitními komponenty a zacházením pro ten nejlepší výsledek o dlouhé životnosti, za dostupné ceny a bez zbytečně vysokých přirážek. Záleží nám na rozdílech na trhu a záleží nám na kvalitě. Vždy používáme ty nejlepší profesionální dovednosti a nejlepší  techniky a materiály, které můžeme získat. Máte-li další dotazy k tomu, jak fungujeme, neváhejte se na nás obrátit.

STILL LIFE

 

STILL LIFE

 

STILL LIFE

Comments

comments

Vyhledat