Street Art Bistro zve na vernisáž výstavy Andrey Růžičkové

Street Art Bistro zve na vernisáž výstavy Andrey Růžičkové, která se koná už ve čtvrtek 30.7. v 18h.

Fotografie běžného dne pod názvem Člověčina představí přímo herečka Andrea Růžičková, která se nadšeně věnuje fotografii. Výběr fotografií byl určen pro výstavu „X“, která proběhla v loňském roce v Mánesu v produkci FUJIFILM, jejichž motivem je portrét na černém pozadí. Výstava pod názvem Člověčina bude v kavárně Street Art Bistro od 30. července.
 
Andrea Růžičková (dříve Kerestešová) je známa především jako herečka. Herectví vnímá spíš jako cestu, než cíl. Ve svém volném čase se věnuje fotografii.
„K fotografování lidí se snažím přistupovat s velkou úctou a respektem. Jde o jakési pozorovatelské zachycení skutečné chvíle, která nechává prostor na vlastní názor. Snažím se zachytit lidi v jejich přirozenosti a čistotě,“ říká Andrea. Autorka má za sebou již čtyři autorské výstavy.

Street Art Bistro 

Šmeralova 1 / Letenské náměstí,  Praha 7 
TEL:  +420 777 177 778
Zastávka pro všechny, kdo míří na procházku, na oslavu, z oslavy, chtějí se potkat, dát si lehké jídlo, dobré pití, načerpat inspiraci, přečíst si knihu, odnést si do práce snídani, domů večeři, pokochat se uměním, poslechnout příjemnou hudbu – to je Street Art Bistro, které nedávno otevřelo na Letenském náměstí.

Comments

comments

Vyhledat