Stylista Filip Vaněk navrhl kolekci obleků pro pražské krejčovství Bernhardt

foto: Bernhardt, A. Vaněk
foto: Bernhardt, A. Vaněk

Nová kolekce Bernhardt, kterou navrhl známý stylista Filip Vaněk, vypráví příběh o kráse rodiny, kterou žena spojuje svou silou.  Inspirací kolekce je jednota a soudržnost rodiny jako celku. Ústředním motivem kolekcí je propojení různých elementů a jejich spojení, které vytvářejí nevídanou harmonii. 

Dámská kolekce je vyjádřením ženskosti, která dominuje v kontrastu s pánskou strohou elegancí. Vystihuje ženu dnešní doby. Milující matku, elegantní dámu, úspěšnou ženu, jejíž limity se rozplývají ve víru každodenních starostí. Půvab skrývá v rafinované jednoduchosti modelů inspirovaných pánským dvojřadým sakem či smokingem.

Pánská kolekce v sobě ukrývá dětskou vynalézavost a hravost. Každý muž je ve svém nitru malým chlapcem. V jednu chvíli se z něj stane hlava rodiny, dospělý. Každý syn má ve svém otci vzor, ten je transformovaný v jemné kostce, která pevně svírá pravé úhly, jako muž svírá a spojuje svoji rodinu.

O Bernhardt Made-To-Measure
Synonymem je skloubení tradice a elegance. Na trhu Bernardt působí již od roku 1936. Má své vlastní výrobní kapacity v Prostějově a šije do celého světa. Oblékal již například bondovku Specter a Skyfall, prince Dánské královské rodiny a mnohé další celebrity. V salónu v Černé růži šije nejen pro pány, ale i pro dámy. Sortiment se skládá z košil, halenek, kostýmů, šatů, obleků a více casual modelů. Vše je vyrobeno s precizností na míru a přesným termínem dodání 4 týdny. Zákazníci mají i možnost služby expres do 3 pracovních dní od naměření. Spolupracuje se všemi prémiovými dodavateli materiálů jako je Ermenegildo Zegna, Loro Piana, Scabal, Dormeuil, Holland and Sherry a další.

Comments

comments

Vyhledat