SVATEBNÍ POP-UP 27JEWELRY

Progresivní svatební inspirace

Mnoho věcí na svatbě může být i jinak, než je zažité.“ Lenka Kerlická

Designérka Lenka Kerlická rozhodně neponechává oslavu lásky náhodě. V den svatého Valentýna pořádá již svůj druhý svatební pop-up. Speciální akce se uskuteční v butiku 27JEWELRY na Újezdě. Nepůjde však jen o atraktivní prezentaci zásnubních a snubních prstenů, zavedená značka šperků se spojila i s dalšími dodavateli, které zpravidla snoubenci při plánování svatby mají v hledáčku. A tak se pod jednou butikovou střechou sejde hned 12 českých brandů, které nabídnou progresivní neotřelou svatební inspiraci. 

„V Praze momentálně není žádná svatební akce, která by odpovídala našim představám, a proto jsme se rozhodli prezentovat zajímavé dodavatele u nás v butiku. Ukázat moderním párům, že mnoho věcí na svatbě může být i jinak, než je zažité,“ vysvětluje designérka Lenka Kerlická.

Na jaké značky se mohou návštěvníci svatebního pop-upu těšit?

AVGUST FLOWERS – květinová výzdoba

BOHEMIA PAPER – svatební oznámení

COUCOU AGENCY – svatební tabule

LÍČÍRNA – make-up

MILE – svatební magazín 

PRAGUE BUSKMEN – živá hudba

SOBJE – svatební šaty

SUGAR MAMA – dezerty

THE OWNERS – pánské a dámské zakázkové krejčovství 

VIKEZA GASTRO – nealkoholické a alkoholické drinky

CO: Svatební pop-up 27JEWELRY

KDY: 14. 2. od 14 do 19hod

KDE: butik 27JEWELRY, Újezd 409/19, Praha 1

VSTUPNÉ: zdarma

O 27JEWELRY:

Česká designérka, zlatnice a šperkařka Lenka Kerlická tvoří pod značkou 27JEWELRY již od roku 2012. 27JEWELRY, to jsou jedinečné, ručně vyrobené šperky ze zlata a přírodních kamenů, od autorských luxusních snubních i zásnubních prstenů přes dětské šperky po ready to wear kolekce náhrdelníků a náušnic. Šperky se vyznačují organickým tvarem, kvalitou použitých materiálů a precizností provedení. 

www.27jewelry.com 

IG 

FB

 

Comments

comments

Vyhledat