Tašky na kolečkách nejsou jen pro babičky!

VELKÉ NÁKUPY UŽ VÁS NEPŘEKVAPÍ

Už nikdy ohnutá záda a vytahané ruce. Nečekaný velký nákup už vás nepřekvapí, když budete mít při ruce skládací tašku na kolečkách. Rolser tašky uvezou až 50 kg a ještě udělají parádu. Z široké škály modelů vyberete spolehlivě vhodný typ pro těhotnou kamarádku, pro sebe, pro maminku i pro babičku nebo tátu či dědu, mnohé modely jsou totiž také pánské nebo unisexové.

Rolser nákupní skládací taška na kolečkách Original MF

Nejúspornější varianta tašky na kolečkách ze všech modelů ROLSER. Velkoobjemovou tašku Plegamatic Original MF během pár vteřin poskládáte i s podvozkem na velikost malé kabelky. Můžete ji tak schovávat jen v šuplíku, za skříň nebo třeba kufru auta.

Vozík Plegamatic uveze až 40 kilo! Vyztužené dno dodá tašce potřebnou pevnost a zajistí, že se po cestě neponičí ani křehký či měkčí náklad. Odlehčené hliníkové ergonomické madlo se tyčí téměř do výšky metru – už žádné ohýbání!

Barevné provedení: vínová, fialová, modrá, černá a tmavě šedá.

Zakoupíte ZDE za 1590 Kč.

Rolser nákupní taška na kolečkách COM Tweed
Nepromokavá, objemná, s kapsičkami. Jako dělaná na velké nákupy. Unese až 50 kg, a přitom neztratí nic ze své stability či dobré ovladatelnosti. Podvozek 8 je tím nejpevnějším z celé rodiny ROLSER. Dvouúrovňové ergonomické madlo oceníte ve chvíli, kdy potřebujete náklad například nadzvednout. Je také skladná, kola snadno sundáte a přední část s podpěrou lze jednoduše sklopit. Oproti ostatním vozíkům disponuje jak zadní, tak boční oporou. Velká kola jsou jako stvořená pro zdolávání terénních nerovností.

Barevné provedení: Tmavě modrá, pastelově fialová, světle šedá, černá a modrá.

Zakoupíte ZDE za cenu 2990 Kč

www.rolser.cz 

 

Comments

comments

Vyhledat