The Ordinary: Seznamte se s minimalistickou kosmetickou značkou

foto Douglas
foto Douglas

The Ordinary poslední dobou plní feedy známých českých influencerů a stejně tak i regály nejrůznějších prodejců kosmetiky. Malé lahvičky, které hned na první pohled zaujmou jednoduchým vzhledem, se tak ocitají na nejedné koupelnové poličce vašich kamarádek. Čím si The Ordinary vysloužila popularitu a proč byste ji měly také vyzkoušet?

 

Kde se vlastně The Ordinary vzala?

Značka The Ordinary spadá pod kanadskou společnost DECIEM, jejíž kořeny sahají až do roku 2013. Tehdy ji založil Brandon Truax, který byl velkým zastáncem transparentnosti ohledně složení kosmetických produktů. The Ordinary tuto hodnotu přímo ztělesňuje, jelikož obsah výrobku přímo proklamuje přímo v názvu a pak také ve složení na etiketě.

 

A co kromě jasného složení možná také oceníte? The Ordinary netestuje svoje produkty na zvířatech, a dokonce svoje produkty nedováží do zemí, ve kterých je testování na zvířatech zákonem povoleno.

 

Jak vybrat produkt od The Ordinary?

Co vás v souvislosti s produkty značky The Ordinary nejspíše příjemně překvapí, je cena. Séra, krémy a další přípravky jsou totiž dostupné za relativně nízkou cenu, a proto si jich můžete pořídit hned několik. Při výběru se však neorientujte podle toho, jaký typ pleti máte, nýbrž s jakým problémem se v souvislosti s pletí potýkáte.

 

Malé lahvičky se snaží poskytnout řešení nejrůznějších trápení, která mohou váš obličej potkat. Navíc vám hned na obalu sdělí veškerý svůj obsah a díky tomu se můžete během výběru lépe orientovat. Například pokud vaší pleti schází hydratace, vsaďte na „Buffet“ + Copper Peptides 1%. Jedná se o sérum, které obsahuje kyselinu hyaluronovou, takže vaši pleť krásně hydratuje.

 

Na co byste si měly dát pozor?

Přestože produkty značky The Ordinary nabízejí nepřeberné množství výhod, existuje hned několik věcí, na které byste si měly dávat pozor. Hned první z nich jsou určité znalosti v oblasti kosmetiky. Měly byste totiž vědět, kdy na pleť aplikovat vitamin C, kdy retinol a jak často jí dopřávat chemický peeling. Může se stát, že po zařazení kosmetiky The Ordinary se nedostaví kýžený efekt, ale naopak rapidní zhoršení stavu pleti.

 

To může být právě způsobeno tím, že produkty nepoužíváte ve správném pořadí nebo je užíváte až příliš často. Zkuste si proto před nákupem trochu rozšířit povědomí o tom, kdy a jaké sérum či produkt aplikovat.

 

Comments

comments

Vyhledat