Tiffany poprvé představuje vánoční výlohy v KaDeWe v Berlíně a Oberpollinger v Mnichově

Tiffany
Tiffany

Tiffany s radostí oznamuje milník značky v Německu, kde  představuje dosud největší vánoční výlohy mimo vlajkový obchod na Páté Avenue (NYC), v ikonických  obchodních domech KaDeWe v Berlíně a Oberpollinger v Mnichově. Všech deset fasádních oken KaDeWe v  Berlíně a šest oken v Oberpollinger v Mnichově je vyzdobeno letošní vánoční kampaní Tiffany & Co.

Letošní vánoční výlohy jsou inspirované výtvory slavného designéra Tiffany Jeana Schlumbergera a okouzlí  snovou opulentností a moderní lehkostí. Schlumbergerův legendární design „Bird on a Rock“ ožívá jako hlavní  protagonista letošního tématu a vydává se na fantastickou cestu z New Yorku přes Atlantský oceán do Berlína a  Mnichova, přistává u Braniborské brány a na náměstí Marienplatz před radnicí, která se skvěle vyjímá v okenní  scenérii. Architektonické ikony a designové prvky z obou měst se spojují v tomto magickém světě příběhů, které  lze objevit pouze v Tiffany v KaDeWe a Oberpollinger.

Ve světě „za oponou“ se návštěvníci přenesou do snového fantazijního světa evokujícího asociace divadelního  představení „Louskáček“. Kromě motivu „Bird on a Rock“ se ve výlohách objevuje i Schlumbergerův ikonický  design brože ve tvaru ryby a mnoho dalších zvířecích motivů, které zdobí každý portál a jsou ručně malované.  Barevné drahokamy zdobící brože s ptáčky od žlutých diamantů přes tmavě modré tanzanity až po růžové  kunzity vytvářejí slavnostní pozadí pro výtvory Tiffany High Jewelry. Ikonické kolekce včetně Tiffany T a  Tiffany City HardWear jsou vystaveny v těchto magických oknech doplněných třpytivými lustry a jsou oživeny pomocí digitálních animací.

 

Comments

comments

Vyhledat