Události v Kině Pilotů 4. 2. – 10. 2.

foto z filmu Modelář, zdroj Kino Pilotů
foto z filmu Modelář, zdroj Kino Pilotů

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Datum: od 7. 2.

Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn (Margot Robbie) spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask (Ewan McGregor). Správná psychoušská jízda může začít!

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2411920

 

Modelář                     

Datum: od 6. 2.

Příběh dvou kamarádů, kteří provozují prosperující půjčovnu dronů, se odehrává v současné Praze. Majitel firmy přezdívaný Plech (Jiří Mádl), ve volném čase rapper, sní o velkých penězích a neochvějných jistotách. Chemik a vynikající letecký navigátor Pavel (Kryštof Hádek), který se právě vrátil ze zahraničí, sní o spravedlnosti a osobním angažmá v nápravě světa. Drony jsou pro bývalé spolužáky ze střední školy propustkou do mnoha oblastí lidského konání, kam by se jinak nepodívali.  Když se však jeden z hrdinů rozhodne využít dron k něčemu úplně jinému, situace ve firmě se začne komplikovat.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2409931

 

Attila

Datum: od 7. 2.

Dvě minuty a bylo po ´Zápasu století´. Tak Végh v kleci poslal k zemi Vémolu.“ nebo Lvi dožrali. Végh knokautoval Vémolu v prvním kole“. Tak zněly titulky po dlouho očekávaném MMA zápasu Attily Végha a Karlose „Terminátora“ Vémoly, v němž Attila jako první na světě knokautoval neporazitelného Vémolu. Nový dokumentární film mapuje celoživotní cestu sportovce a novodobé hvězdy Slovenska.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2411911

 

 

Kino stále promítá snímky Malé ženy, Gentlemani, Králíček JOJO, Le Mans, Vlastníci, Fany a pes a další filmy.

Comments

comments

Vyhledat