Satisfyer zve všechny ženy k vytvoření bezpečného online prostředí u příležitosti oslav Mezinárodního dne žen

Ilustrace od @Hazel.Mead
Ilustrace od @Hazel.Mead

U příležitosti Mezinárodního dne žen oznámila společnost Satisfyer představení své Instagramové kampaně, která poběží od 8. do 14. března 2021. Ve snaze oponovat tradičnímu pojetí a vnímání ženské sexuality chce tato oceňovaná společnost z oblasti sexuálního wellness a zdraví využít hashtag #ChoosetoChallenge a vyzvat každého, kdo se chce zapojit, aby vlastními slovy doplnil větu „Sexuální svoboda mi dává sílu…“.

 

Všechna vyjádření označená @satisfyercom  budou sesbírána, anonymizována a zveřejněna na adrese https://www.satisfyer.com/cz/mezinarodni-den-zen/, kde budou použita ke znázornění a vyjádření toho, jak může diverzita v sexualitě představovat důležitý krok k plnohodnotnému životu. Podporu této kampani již vyjádřilo velké množství influencerů a osobností bojujících za práva žen a emancipaci z České republiky, Německa, Španělska, Francie, Polska, Portugalska a USA.

 

Jedním z podporovatelů je Klára Váňová, zakladatelka unikátního konceptu Barberette, gender-neutral barbershopu, který otevírá své dveře všem. Bojuje za rovnoprávný přístup, férové ceny a LGBTQI+ skupiny, na mediální, nadnárodní a především osobní úrovni.

 

Kampaň je založena na jednom z hlavních cílů společnosti, kterým je oslavovat lidskou sexualitu a dát jednotlivcům sílu se vyjádřit.

Aby Satisfyer umocnil vyjádření své ředitelky pro vzdělávání, Megwyn White, použije v rámci kampaně ilustraci britského umělkyně Hazel Mead, která je sama silnou obhájkyní práv žen. Tato ilustrace znázorňuje siluety žen z různých kultur a prostředí v okamžicích sebe-potěšení, což má podtrhnout důležitost toho, umět sám sobě říct ANO, uvolnit napětí a dát průchod emocím. Zároveň je tento obrázek spojený s dalším z cílů značky Satisfyer – „sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví“. Podle Megwyn White, sexuoložky Satisfyer, ilustrace od Hazel Mead znázorňuje primární energii a svobodu, kterou člověk prožívá při orgasmu. Dodává, že to je přesně to, co chce Satisfyer obrázkem vyjádřit: “Umět sám sobě a svým potřebám říct Ano. Získat sebejistotu přijetím sebe sama. Užít si energii svého hlasu a svého těla a dát vale naučeným restrikcím.”

 

Jak se můžete zapojit?

  • Doplňte mezi 8. a 14. březnem 2021 vyjádření „Sexuální svoboda mi dává sílu…“

Zveřejněte vaše prohlášení na svém IG jako stories nebo post

  • Označte @Satisfyercom a vložte hashtag #Choosetochallenge
  • Satisfyer sesbírá všechna vyjádření, anonymizuje je a následně je zveřejní na Safe Space s cílem inspirovat další ženy a ukázat mnoho tváří sexuální svobody z celého světa.

 

Jak se zapojit nepřímo:

 

Megwyn White

Ředitelka pro vzdělávání a kvalifikovaná klinická sexuoložka

Megwyn White je sexuoložka a atestovaná sexuální koučka, která provozuje svou praxi v New Yorku. V současné době také působí jako ředitelka pro vzdělávání pro Satisfyer, přední značku na poli sexuálního wellness se sídlem v Německu. Pravidelně přispívá do Sex and Medicine Summit, publikovala např. pro Cosmopolitan, Health.com, Elite Daily, Refinery 29, Sensheat a časopis X-biz. 

 

O značce Satisfyer

Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness. Byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti. Se svými 190 oceněními za design, více než 200 produkty dostupnými ve více než 100 zemích představuje značka nejobsáhlejší sortiment produktů nejvyšší kvality v různých cenových úrovních. Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2, který je nejprodávanějším přístrojem na sexuální wellness na světě. Pro více informací navštivte www.satisfyer.com

 

Comments

comments

Vyhledat