Tip na podcast: Hudebně zábavný publicistický podcast Konektor

Hudebně zábavný publicistický podcast Konektor vznikl v Českých Budějovicích, aby se aktéři podcastu nezbláznili z karantény a lockdownů. A taky proto, že ve dvou se pije červené víno lépe, než osamotě. Navíc mají oba autoři za sebou tvorbu internetového United live rádia, které vzniklo také během lockdownu.  Nicméně Petrovi Meškánovi (ČRo, ČT, vydavatelství EMI) a Ondrovi Hellebrantovi (RockRadio) se to zalíbilo a tak podcast vychází již přes rok.

Podcast původně vznikl jako informační kanál, který měl přinášet informace o horních hudebních patrech české muziky o průměrné stopáži 20 minut. Za těch pár měsíců se ovšem vyvinul v podcast, který informuje o veškerém zajímavém hudebním dění na české scéně, je doplněný o rozhovory s umělci (Orion, Xavier baumaxa, Jiří Vaněk, 7×3 a další) a je dostupný ve dvou verzích. V základní cca 20 minutové verzi (zdarma) a ve verzi prodloužené (placené), doplněné o rozhovory a širší vhled do zahraničních hudebních vod.

Ke každému dílu podcastu vychází i playlist, který obsahuje tracky, o kterých je v daném dílu řeč. Podcast i playlisty jsou publikované na streamovacích platformách  Spotify, Youtube a na Youradiotalk.cz.  Konektor vychází každý týden. Prodloužená, bonusová a placená verze je k dostání na české platformě Pickey.cz. Měsíční předplatné je 89 ,- „

Comments

comments

Vyhledat