Přichází Brněnská muzejní noc

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Brněnská muzejní noc je na spadnutí.  18. května se tak můžete těšit na site-specific výstavu, workshopy pro děti a dospělé, dobrou kávu, drinky, domácí dezerty a hudbu po celý večer!

Praktické info:
Jakou zvolit MHD
Z Hlavního nádraží autobusem  č. 67
(5 minutová cesta) na zastávku Škrobárenská, která je přímo před areálem Industry.
Ze Staré Osady autobusem č. 64 taktéž na zastávku Škrobárenská
Z Hlavního nádraží 15 minutová procházka, nebo po nábřeží řeky Svitavy

PROGRAM:

13:00—23:30 Industra Coffee
Po celý program Muzejní noci bude pro vás otevřena vyhlášená kavárna Industra Coffee, kde si budete moci dát výběrovou kávu, čaj, nebo třeba drink!

15:00—24:00 Zuzana Bartošová – Syntézy Luminance
Krátkodobá site-specific instalace reagující na prostor samotné galerie. Jednotlivé světelné objekty umístěné v prostoru jsou inspirovány jeho rozměrem, tvary i tektonikou. Instalace složená ze světelných objektů geometrických tvarů reaguje na pohyb návštěvníků. Čím více se divák k objektu přiblíží, tím více se jas světla zvýší až natolik, že je takřka nemožné si ho prohlédnout. Diváci tak přímo ovlivňují intenzitu světla v prostoru. Instalace se zamýšlí nad samotným galerijním provozem a podstatou vystavování artefaktů.

15:00—17:00 Workshop dětské animace
Ve spolupráci se studiem Scala a pedagogy z katedry Výtvarné výchovy PdF MU si pro vás Industra ART Class – Children připravila tematický workshop, ve kterém dětský návštěvník nahlédne do tajů animace. Oživíme naše sny, obrázky a hlavně fantazii!
Rezervace místa na anna@industra.space / dítě 80,-

18:00—19:00 Komentovaná prohlídka výstavy Syntézy Luminance s autorkou
Dozvíte se například jakou roli hraje 3D tisk v autorčině tvorbě, proč její objekty doprovází zvuk a možná se i autorka zmíní o svých objektech, které roztávají vlivem návštěvy diváka v galerii.

20:00—22:00Workshop pro dospělé “Animuj z mobilu”
Nepotřebujete složité programy a drahou techniku abyste vytvořili zajímavý a poutavý příběh. Ve spolupráci se studiem Scala a pedagogy z katedry Výtvarné výchovy PdF MU si pro vás Industra ART Class – Adults připravila tematický workshop, který je zaměřen na tvorbu Animace a GIFŮ za pomocí smartphonu.
Rezervace místa na anna@industra.space / dospělý 120,-

Comments

comments

Vyhledat