Tipy na dárky I.

foto Ovečkárna
foto Ovečkárna

Naše tipy na dárky jsou u vás stále tak oblíbené, že vám přinášíme novou várku. Už připravujeme další…

 

Sneakersky

Skvělým dárkem nejen pro vaše děti může být nová stylová teniska PUMA RS-X3 Rubik´s, inspirovaná nestárnoucím hlavolamem. Můžete zakoupit ve Footshopu.

foto PUMA

Černý turban na vlasy

Elegantní černý turban pomůže šetrně vysušit mokré vlasy a navíc se v něm budete cítit jako exotická princezna. Využijete ho i během kosmetických procedur, v sauně pro ochranu vlasů anebo ve vaně plné pěny. Velikost: univerzální, zapínání na knoflík. Složení: 100% bavlna
Výrobce: značka MaryBerry, vyrobeno v Čechách. https://www.maryberry.cz

foto Mary Berry

 

Vlněné věci z Čech

„Když jsme naši firmu v roce 2010 zakládali, bylo naší vizí přinést zpět do českých domácností výrobky z přírodních materiálů, na které se v posledních letech téměř zapomnělo, ačkoliv disponují spoustou užitečných vlastností a jejich výroba nezatěžuje životní prostředí. Chtěli jsme tyto výrobky nabídnout zákazníkovi v té nejvyšší kvalitě, které jsme schopni dosáhnout, a za ceny, které této kvalitě odpovídají. Zkrátka bylo naším cílem dělat věci jinak, lépe a hlavně poctivě, tak, abychom přinášeli užitek nám všem,“ řekli nám lidé z naší oblíbené firmy Ovečkárna, od které kupujeme vlněné věci od ponožek po deco dalšího. „Za 8 let jsme ze stánkového prodeje vybudovali kvalitní eshop, vytvořili vlastní značku výrobků Vlnka, otevřeli kamennou prodejnu ve Zlíně a (snad) si vytvořili pověst spolehlivého internetového obchodu se širokým publikem spokojených zákazníků.“ Držíme palce! https://www.oveckarna.cz

foto Ovečkárna

Jídlo

Vouchery do skvělé holešovické restaurace The Eatery nadhcnou milovníky klasické kuchyně i experimentálnější gastronomie. Existují v nominální hodnotě Kč 500 za kus, jsou k dostání přímo v restauraci. http://www.theeatery.cz/cz/

Foto Studio Flusser David Neuhausl Matej Hunal ARCHITEKTI EATERY 2018

Koňak

Historie koňaku Hennessy Very Special se píše od roku 1865, kdy jej poprvé stvořil Maurice Hennessy, prapravnuk zakladatele značky. Od té doby až do dnešních dní Hennessy Very Special okouzluje muže i ženy po celém světě a stal se jedničkou na světovém trhu s koňaky. Jeho chuť je plná života, ať už jej vychutnáváte samotný, s ledem nebo v pečlivě namíchaném koktejlu. 

 V balení, které tvoří tuto limitovanou nabídku, naleznete láhev Hennessy Very Special (70 cl) a stylový šejkr. Pijte zodpovědně.

foto Hennessy

 

Šperky

Designérka Dana Bezděková představuje svou novou kolekci s názvem CAPSULE. Prsteny, náušnice a náhrdelníky nové kolekce jsou šperkem a schránkou v jednom. Uvnitř každého z nich se ukrývá prostor pro důležitý artefakt. Ať už je to kapka parfému, drahý kámen nebo slova na útržku papíru. Kolekce je inspirovaná šperky dávných dob, ve kterých nosily dámy své poklady a tajemné ingredience. Přednosti kolekce Capsule jsou v detailu, technické promyšlenosti a kvalitním materiálu. Designérka tvoří každý šperk ručně a díky tomu je každý šperk této kolekce originál. www.danabezdekova.com 

foto archiv Dany Bezděkové

Kávovar

The Sage Precision Brewer SDC400BSS je první domácí automatický překapávací kávovar, který se vyznačuje přesností potřebnou pro tu nejkvalitnější kávu. Samozřejmostí je, že dokáže ohlídat správnou dobu přípravy, času louhování a teploty s odchylkou pouze (+/- 1 °C). Je velice výkonný a při objemu 1,8 l umí připravit objem kávy až pro 12 šálků. Má přednastavených 6 automatických programů, aby si každý mohl vybrat podle svých preferencí: pro rychlou přípravu kávy, pro nejsilnější chuť kávy, Pour Over, studený výluh, možnost osobního nastavení, a především pak Gold. To je způsob doporučený výrobcem pro optimální přípravy kávy dle požadavků zlatého standardu šálky kávy určeného Evropským centrem přípravy kávy.

Součástí výbavy je skleněná karafa, lžíce na kávu, papírové filtry na vodu a také testery na vodu. Je vyroben z nerezové oceli a slitiny ušlechtilých kovů, což z něj činí nejen vysoce kvalitního pomocníka do kuchyně, ale také designový doplněk.
Další modely včetně jejich podrobných recenzí najdete ve srovnávacím testu kávovarů na webu Arecenze.cz.

foto Sage

Knihu

6. listopadu vyjde: Adam Michnik, Václav Havel – Podivná doba
Během dvou porevolučních desetiletí spolu nepřetržitě vedli dialog o tom, jak ve svých zemích znovu vybudovat demokracii, vypěstovat svobodnou politickou kulturu a neztratit přitom své ideály. Rozhovory, v nichž se Havel a Michnik střetávali svými názory, odlišnou životní zkušeností i vtipem, jsou pronikavým svědectvím oné podivuhodné doby, v jejíchž důsledcích dnes žijeme. Nejde jen o splacení velkého dluhu nebo cenný historický dokument, ale také o velmi aktuální příspěvek k diskusi o nacionalismu a populismu.

Šperky ze Španělska

Oslavte Vánoce třpytem a leskem  kolekce Nocturne španělské značky Tous. Kolekce Nocturne je určena pro všechny milovníky elegantních šperků, kteří rádi podlehnou symbolickým motivům značky Tous. Šperky jsou vyrobeny z pozlaceného stříbra s pavé diamanty Mix Color, které svým třpytem oslavují toto mimořádné období roku – Vánoce.  Pro ty, kteří patří mezi milovníky tradičních symbolů značky Tous, ale upřednostňují stříbrnou variantou, je kolekce Nocturne dostupná také v jednoduché verzi ze stříbra.

foto Tous

Comments

comments

Vyhledat