Tipy na dárky IV.

foto Botanická zahrada v Praze
foto Botanická zahrada v Praze

Čtvrtý díl tipů na dárky k Vánocům 2019. Hudba, vaření, inspirativní přednášky i něco pro vaše klouby:-)

Vánoční předplatné ČF

Balíček s pěti koncerty České filharmonie, vybrané skvosty hudební historie i současnosti ve špičkovém provedení našeho prvního orchestru. Mozart, Bach, Stravinskij, Bartók, Mahler, Mendelssohn či Steve Reich v podání koncertních mistrů i předních světových sólistů, k vidění a slyšení od února do června 2020. Lahůdkou nejen pro fajnšmekry je například legendární Beethovenův Císařský koncert, který filharmonie provede se svým šéfdirigentem Semjonem Byčkovem na samý závěr sezony. Pět zážitků v jednom. Dárek, který zarezonuje. Více na www.ceskafilharmonie.cz/vanoce.

fofo ČF

Kurzy vaření v SaSaZu

Oblíbená restaurace má pro všechny fanoušky asijské kuchyně připravenou speciální školu vaření se svými šéfkuchaři.  S jejich pomocí se ponoříte do autentických chutí a vůní asijského kontinentu a poznáte nečekané a báječné kombinace, které tato kuchyně nabízí. Ideální dárek pro každého gurmána. 

https://www.sasazu.com/cs/cooking-school

 

foto SaSaZu

 

Předplatné na Pechakucha akce

Zajímavé večery, na kterých se něco skutečně dozvíte. 5 večerů, 60 umělců, živě!  Více zde!

Pánská kosmetika z Londýna

Doers od London. Ucelená pečující řada s veganským složením ve stylových černo-bílých obalech, které jsou podle nás hodně cool.

Prodává myskino, více tady.

foto Doers Of London / Myskino

Permanentka do botanické

 

Obdarujte své blízké 365 dny v zelené oáze. Celoročně platná permanentka jim umožní neomezený vstup do botanické zahrady v Troji. Ta je krásná v každém ročním období a kromě relaxačních procházek zde lze zažít i mnoho zajímavých akcí. Cena permanentky pro vstup do venkovních expozic je 300 Kč pro dospělého, permanentka zahrnující i vstup do skleníku Fata Morgana vás bude stát 1200 Kč. 

V nabídce dárkových předmětů je i USB flash disk za 249 Kč a powerbanka za 299 Kč. 

 

 

foto Botanická zahrada v Praze

 

Simulátor Boeingu nebo formule

V Praze na Újezdě si na simulátorech MyAirlines můžete vyzkoušet pilotování aut i letadel. Je to zážitek a může to být skvělý dárek! Podrobněji o něm píšeme zde.

foto MyAirlines

Kalendář na téma Sametové revoluce

Čtrnáct plakátů zachycených přímo v akci objektivy fotografických legend.

Kalendář obsahuje plakáty Pavla Beneše, Karla Čapka, Pavla Hořejšího, Pavla Hracha, Ivana Krále, Aleše Najbrta, Josky Skalníka, Jiřího Slívy, Pavla Šťastného, Františka Tomíka či Rostislava Vaňka.

Fotografie Karla Cudlína, Jaromíra Čejky, Karla Čtveráčka ml., Miloše Fikejze, Václava Jiráska, Petra Joska, Luboše Kotka, Michala Krumphanzla, Jaroslava Kučery, Tomkiho Němce či Martina Stollenwerka, Jana Šilpocha. Ke koupi zde: https://dekomunizace.cz/produkt/samet-30-nadcasovy-kalendar-revolucnich-plakatu/

Parfém OWN WAY od OWAY

OBSAHUJE: 0-KM BIODYNAMICKÉ SLOŽENÍ / BOTANICKÉ, ORGANICKÉ A BIODYNAMICKÉ ESENCIÁLNÍ OLEJE / ORGANICKÉ EXTRAKTY / PHYTODERIVÁTY / KONDICIONÉRY A ZMĚKČOVADLA PŘÍRODNÍHO PŮVODU / SUROVINY Z FAIR TRADE TRHŮ / VEGANSKÉ SLOŽENÉ
NEOBSAHUJE: SLS / SLES / PARABEN / PARFEMACE / UMĚLÁ BARVIVA / PEG-PPG-BG / OMG / VAZELÍNA / FTALÁTY / EDTA
UNISEX LUXUSNÍ PŘÍRODNÍ TĚLOVÝ PARFÉM 

S obsahem biodynamicky vypěstovaných rostlinných ingrediencí  jedinečnou vůní, která se ve světě syntetických parfémů vyjímá svým nenahraditelných složením z čistě přírodních prvků.

 

foto Oway

Kloubní výživa

Špičkový přírodní kolagen Cemio Kamzík pro klouby, vazy, šlachy i chrupavky. Cemio Kamzík je doplněk stravy s kombinací čistého kolagenu I a II ve špičkové kvalitě CollPure, která zajišťuje maximální čistotu a originální původ látek. Doplněno o vitamin C. V luxusní zlaté dárkové krabičce najdete balení na čtyři měsíce. Cena: 559 Kč

foto výrobce

Comments

comments

Vyhledat