Tipy na vánoční dárky (2023/2)

Foto:  Tj Holowaychuk via Unsplash
Foto: Tj Holowaychuk via Unsplash

Jako každý rok, i letos přinášíme tipy na vánoční dárky – tradiční i neobvyklé…

Tip na fotografickou knihu: Bohdan Holomíček: Album 1958–1977

Nakladatelství TORST připravuje fotografickou knihu Bohdana Holomíčka s názvem Album 1958–1977, která přináší 238 snímků z prvního dvacetiletí Holomíčkovy tvorby.

Podrobnosti najdete na stránkách Nakladatelství Torst,  předobjednat a podpořit můžete knihu na platformě hithit.cz

 


Tip s dvojí ochranou: Zimní bunda Columbia Arch Rock Double Wall Elite

Univerzální zimní bunda Columbia Arch Rock Double Wall Elite nabízí hned dvojí ochranu. Své majitele totiž dokonale ochrání díky syntetické péřové výplni a pokročilé termoreflexní technologii Columbia Omni-Heat Infinity před zimou a vrstvené konstrukci Double Wall i před větrem. Doporučená maloobchodní cena je 5 799 Kč. www.rockpoint.cz, www.sportovna.cz

Zimní bunda Columbia Arch Rock Double Wall Elite, dámská verze


Tip na rty: StriVectin Double Fix for Lips

Sérum pro péči o rty. Z jedné strany přípravek pro zvětšení objemu rtů. Z druhé strany speciální receptura pro drobné vrásky v okolí úst. Jeden přípravek, jedna cena, dva produkty.


Tip do zimy: Rilastil Xerolact PB Balm

Zklidňující emulze na suchou pokožku obličeje i těla. Okamžitě se vstřebává, doplňuje pleti chybějící lipidy a mírní svědění či podráždění. Mimořádně šetřicí složení, 2 velikosti balení, větší navíc s pumpičkou.

 


Supervoňavý tip: Dárek od Lush

Kolekce dvanácti svátečních produktů pro odpočítávání do Vánoc: dvě sváteční bomby do koupele, dva produkty pro péči o rty, jeden slavnostní sprchový gel, jedno cukrátkové mýdlo, jeden zklidňující tělový krém a taky hravé sprchové želé.

K mání v obchodech Lush a na https://www.lush.com/cz/cs/p/12-days-of-christmas-gift

 


Tip na velký příběh: Radka Denemarková: Čokoládová krev

Po Hodinách z olova se jedna z nejúspěšnějších a nejpřekládanějších českých autorek vrací k tématu ženské síly a odvahy. Krátké epizody jejich životů spojuje motiv železnice, vlak projíždí devatenáctým stoletím, symbol pokroku, ale i dusivost jeho dýmu. Zásadní a mnohovrstevnatý román ukazuje, jak současný může být pohled o dvě století zpátky.

Vydává Host Brno


Tip s kouzlem lesa: Dárková kazeta Phyris Forest power

Produkty Phyris FoRest přinášejí pro pokožku stejnou svěžest jako procházka lesem. V dárkové kazetě najdete lehký krém FoRest Light Cream (50 ml) se zvlhčujícím účinkem, který bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky a viditelně omlazuje pleť. Dále je součástí maska FoRest (75 ml) a elixír FoRest (30 ml) pro rozjasněnou, hebkou a zdravou pokožku. Cena: 2625 Kč

Zakoupíte na: www.viviane.cz

 


Nejvoňavější tip: Adventní kalendář od Lush

Pětadvacet koupelových produktů? Někdo byl letos hodný! 25 dvířek, za kterými najdete pečlivě sestavený výběr bomb do koupele, pěn a voňavých mycích modelín Fun pro dokonale sváteční koupelové zážitky. Tíhnete k ekologickému chování? Schovejte si krabici tohoto adventního kalendáře na mnoho budoucích Vánoc a zvesela odpočítávejte znovu a znovu.

K mání v prodejnách Lush a na https://www.lush.com/cz/cs/p/christmas-buds-advent-calendar


Znovupoužitelný tip: Tumblery Starbucks

Opakovaně použitelné kelímky Reusable Cups byly pro sváteční období obarveny do červena a opatřeny jedinečným metalickým vzhledem. Limitovaná kolekce originálního merchandise Starbucks obsahuje i další dárky, například vánoční balíčky, které kombinují limitované sváteční kousky z vánoční nabídky s nejoblíbenější zrnkovou kávou a kávovými kapslemi. I letos můžete obdarovat své blízké originálními dárkovými poukazy dostupnými ve všech kavárnách Starbucks.
Pokud si necháváte nápoj připravovat do vlastního, můžete si kromě vánoční atmosféry užít i slevu 10 korun.

Tip do uší: Audiokniha Radio 1: Život v éteru

Příběh o historii prvního českého soukromého rádia je momentálně k mání jako audiokniha – seženete ji na Audiotéce.

Nákup + ukázka: audioteka.com/cz/audiobook/radio-1


Tip divadelní: Dárkové ePoukazy na Letní shakespearovské slavnosti

Darujte sobě i svým blízkým jedinečnou příležitost zažít novinku v podobě mistrovské komedie Marná lásky snaha, jež je podle shakespearologa a dvorního překladatele Letních shakespearovských slavností Martina Hilského „hostinou jazyka“ a patří mezi jeho nejoblíbenější díla.

Dárkové ePoukazy na Letní shakespearovské slavnosti koupíte v síti Ticketmaster.

Lucie Štěpánková a Markéta Děrgelová, Roman Zach, Václav Matějovský, JAK SE VÁM LÍBÍ, premiéra LSS 2023, zdroj: © AGENTURA SCHOK, foto: Pavel Hejn

Comments

comments

Vyhledat