Tipy na vánoční dárky V.

Foto Natali Hordiiuk / unsplash.com
Foto Natali Hordiiuk / unsplash.com

Jako každý rok, i letos přinášíme tipy na vánoční dárky – tradiční i neobvyklé…

Tip na projektor: The Freestyle

Filmy nemusíte sledovat jen doma. S přenosným projektorem The Freestyle od Samsungu můžete své oblíbené scény sledovat kdykoliv a odkudkoliv. Najděte vhodnou plochu a vytáhněte popcorn. Promítáme!

Doporučená maloobchodní cena: 24 990 Kč


Tip pařanský:  Herní myši Logitech

Nová řada herních  myší Logitech se pyšní vysoce výkonným herním snímačem HERO 25K, který nabízí přesnost poměru 1:1 na submikronové úrovni a nulové vyhlazování, filtrování nebo zrychlování. Díky výkonu, přesnosti, pohodlí a stylu pomáhají všechny modely G502 X svému uživateli splynout s hrou a zároveň pozvednout jeho dovednosti na novou úroveň. Základní model G502 X je kabelová myš, model G502 X LIGHTSPEED je myš bezdrátová s bleskurychlou odezvou jakou má kabel a model G502 X PLUS je navíc vybaven technologií LIGHTSYNC RGB, která napájí plynulé osvětlení s 8 LED diodami, jež je možné si přizpůsobit a vytvořit na myši různé barevné efekty. Všechny tři myši jsou k dispozici v černém a bílém barevném provedení.

Cena: od 2 249 Kč

Více informací najdete na www.logitechg.com/cs-cz


Tip knižní: Basketbal. Velký americký příběh

První dějiny amerického basketbalu z pohledu českého sportovního novináře představují též osobnosti krajanů Joea Lapchicka a Johna Havliceka, kteří měli zásadní podíl na úspěchu NBA, a neopomíjí ani další středoevropské stopy na zámořské basketbalové scéně. A že jich bylo!

Výpravnou publikaci doplňuje statistický přehled 76 sezón NBA i devíti ročníků ABA, od výsledků finálových sérií po nejlepší střelce a nejužitečnější hráče.

Vydává nakladatelství Prostor.


Tip na uši: Bezdrátová sluchátka BUXTON BTW 8800

Kvalitní bezdrátová sluchátka musí padnout jako správné oblečení. A ty nejlepší vydrží na jedno nabití přehrávat i 8 hodin hudby. Celkovou výdrž mají až 40 hodin pomocí dobíjecího pouzdra. Sluchátka jsou snadno ovladatelná pohybem, a navíc díky dvěma vestavěným mikrofonům dokážou efektivně potlačovat šum z okolí. Dají se jednoduše připojit k operačnímu systému iOS i Android.

BUXTON BTW 8800, 1 299 Kč


Tip lázeňský: Relaxační pobyt v Mariánských Lázních v hotelech Ensana

Darujte zdraví v podobě voucheru např. na relaxační pobyt v jednom z hotelů Ensana – Pacifik, Hvězda nebo Centrální Lázně. V balíčku pobytu na 3 moci s polopenzí je i minerální koupel s přírodním CO2, parafínový zábal, klasická částečná masáž, hotelový bazén a sauna a uvítací nápoj. Cena je v závislosti na výběru pokoje od 9 030 Kč. Voucher je platný po celý rok 2023 a zakoupit jej můžete na www.ensanahotels.com


Tip pro děti: Zábavný zážitek

Zážitkový HAMLEYS PASS nabízí vstup na všech 10 atrakcí, které se nachází v jedinečném zážitkovém hračkářství Hamleys Praha a ušetříte s ním 25% ceny v porovnání s individuálními vstupy. Děti si tak užijí mimo jiné např. jízdu na benátském kolotoči, návštěvu motýlího domu, zrcadlového bludiště, laser game arény nebo virtuální reality, ale i další atrakce. Cena je 1200 Kč a k zakoupení je Hamleys Pass v prodejně Hamleys Praha.

www.hamleys.cz/hamleyspass


Tip divadelní: Předplatné online divadelní platformy Dramox

Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách, Divadlo v Dlouhé

Divadelní platforma Dramox nabízí i letos dárkové poukazy, které udělají radost všem milovníkům divadla. Své blízké můžete obdarovat předplatným na jeden, tři nebo šest měsíců nebo jeden rok, během nichž mohou zhlédnout desítky představení z populárních českých divadel jako Dejvické divadlo, hvězdami nabitý Činoherní klub, Divadlo v Dlouhé nebo Divadlo Na Fidlovačce. Vybere si každý – dospělé potěší divadelní klasika, pro děti jsou připravené pohádky včetně Hurvínka. Dárkové poukazy pořídíte zde.


Tip koukací: Chytrý FULL HD televizor Sencor

Nový chytrý FULL HD televizor Sencor SLE 40FS700TCS je vyladěný pro potřeby sledování moderních online videopůjčoven. Kromě obligátního vybavení všemi dostupnými tunery (DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S2) je v televizoru předinstalována celá řada aplikací, do kterých se stačí jen přihlásit, je na českém trhu dostupný za 6 499 Kč.


Tip jazykový: Probudíme vaše italské já!

Sezóna letních dovolených je ještě daleko, ale možná se někomu z vašich blízkých bude hodit schopnost objednat si u Středozemního moře pizzu a kávu plynnou italštinou! Poukazy a balíčky najdete na eshopu Lingua nostra.

Jazyková škola Lingua Nostra nabízí kurzy italštiny pro začátečníky i pokročilé, knihy, akce a mnohem více.


Tip voňavý: Parfém Turmeric Latte od Lush

Když se snáší noc, je ideální čas zachumlat se do hřejivé vůně vanilky s podtóny sladké tonky. Díky této úžasně dlouhotrvající vůni s oslnivou projekcí za sebou budete nechávat obdivovatele široko daleko.

Koupíte zde: https://www.lush.com/cz/cs/p/turmeric-latte-perfume


 

Comments

comments

Vyhledat