TMBK chystá velkou výstavu, čeká kontroverze

 

Jeden z nejvýznamnějších audiovizuálních umělců naší doby, nespoutaný a pobuřující kolážista TMBK, chystá pro své početné publikum událost. Na jaře 2020 uspořádá kontroverzní výstavu. Vstupenky si lze již teď zakoupit skrz crowdfundingový portál Hithit.cz.

Chystáme nejkontroverznější výstavu sezóny, při níž se otřese v základech jedna z nejprestižnějších síní republiky. Strážci morálky budou plakat, žaloby od politiků lítat raketovou rychlostí a bránice pukat. jde o obrovský multimediální cirkus pro všechny, kterým moje vtipy už nestačí jen na Instagramu, popisuje  Tomáš Břínek.

Andrej v klepetech, Miloš v nedbalkách i 4D kino

Peníze shání skrz crowdfundingovou sbírku na serveru Hithit.cz, kde fanoušky žádá o milion. Chci udělat něco fakt velkýho, proto ten milionKdo si koupí vstupenku na výstavu rozhodně neprohloupí. Jak už jsem říkal, k vidění toho bude fakt hodně. Kdyby se náhodou povedlo získat ce peněz, tak se rozhodně zlobit nebudu. Mottem sbírky je totiž: Čím víc toho vybereme, tím hezčí vězení Andrejovi postavíme, vysvětluje TMBK.

 

FB page TMBK:

http://www.facebook.com/TMBKOFFICIAL/

 

Comments

comments

Vyhledat