Toni&Guy – nová pánská kolekce IMMERSION

Toni&Guy
Toni&Guy

TONI&GUY Immersion prosazuje koncept spontaneity a smělosti, zároveň oslavuje značku jako celek. Dovednost uměleckého týmu proniká do looků inspirovaných jak archivem značky, tak nejžhavějšími módními trendy. Přináší do salonů atmosféru módních přehlídek a nabízí klientům nenapodobitelný výběr dvojitých střihů, rafinovaných linií a okouzlujících vln v tónech balayage, to vše dotažené k dokonalosti ikonickými a legendárními technikami s pomocí profesionální kadeřnické řady label.m.

Immersion nejenže prosazuje přirozenou texturu a nadčasovou krásu, ale ztělesňuje étos probouzení sebedůvěry jednotlivce. Dosahuje toho prostřednictvím podpory  odvážných rozhodnutí pro výrazné střihy a nové způsoby úpravy vlasů. Kampaň nutí klienta ponořit se do umění TONI&GUY, dodává mu odvahu vypadat a cítit skvěle a probouzí k životu jeho individuální cíle prostřednictvím moderních a nadčasových stylů.

E-BOY – Styl inspirovaný mladistvou subkulturou rozšířenou na sociálních sítích. Tento look vyniká mnohostranností a dokáže se přizpůsobit délce i typu vlasů.

CUSTOM FIT – Krátký střih, po stranách pečlivě odstupňovaný do ztracena pro ještě větší uhlazenost. Díky snadné údržbě je ideální pro klienty s aktivním životním stylem.

www.toniandguy.cz

 

Toni&Guy

 

Toni&Guy

Comments

comments

Vyhledat