Tous představuje zářivou kolekcí šperků

foto: touscesko.cz
foto: touscesko.cz

foto: touscesko.cz

Tous se v nadcházejícím období nadále soustředí na důležitost opětovného použití materiálů při výrobě šperků. Klenoty, které jsou opečovávané, ať už ty darované nebo zděděné, a neustále milované z generace na generaci. Právě odolnost a trvanlivost šperků je hlavní motiv, který provází celou kolekci podzim/zima 2019-20.

Jaké kolekce si značka Tous na novou sezónu přichystala? 

Glory
Kolekce v mincovním stříbře, zdobená různými motivy z barevných drahokamů, ve velikosti XXS.

Nocturne
Tato kolekce se skládá z ikon značky: křížek představující tradici, medvídek reprezentující něžnost, měsíček jako symbol ženskosti, srdce symbolizující lásku a protáhlá tyčka jako bezpečnost. Taková kolekce jako poprvé vyrobena ze sterling a vermeil stříbra.

Mini Fiore
Kolekce Mini Fiore je inspirovaná řemeslným zpracováním skla Murano. Tradice řemeslného zpracování skla plná tajných technik se na ostrově Murano předává od otců k synům. 

Mini Ivette
Ivette, ikonická kolekce značky, je znovu představena v menší variantě v 18kt žlutém zlatě s topazem, amazonitem, opálem a ametystem. Jedinečné velikosti a barvy šperků dodávají této kolekci mnoho energie a světla.

New Hold kombinace
Tuto sezónu je kolekce Hold z drahých kovů jako je mincovní stříbro, mincovní vermeil stříbro nebo růžové vermeil zlato ozdobená ikonickými symboly značky (medvídek, hvězda, srdce, květina, tyčka). Tous také představuje novinku Hold Color, barevné kožené třásně, které dodávají tvorbě unikátního šperku zábavný charakter. 

Light Mesh
Hvězdná kolekce těchto Vánoc. Klasické kousky v 18kt růžovém a bílém zlatě, kde hlavní roli hrají zářivé diamanty. 

O značce TOUS
Společnost TOUS se svými více než čtyřmi tisíci odborníky prosazuje svou firemní kulturu založenou na dědictví, odhodlání a kreativitě už od svého počátku v roce 1920, kdy se společnost začala šperky zabývat. Dnes celosvětová značka TOUS je zastoupena v 53 zemích s více než 620 obchody ve městech včetně Barcelony, Mexika, Dubaje, Madridu, Miami, Moskvy, New Yorku, Šanghaje a Tokya.

Mise Tous je být značkou, která je neustálou inspirací lidem a za své šperky a doplňky pro všechny životní příležitosti být milovaná po celém světě. Vize TOUS je být nejvyhledávanější a nejúspěšnější dostupná značka luxusních šperků na světě, která je odhodlána poskytovat hodnotu zákazníkům, spolupracovníkům a společnosti jako celku. 

www.touscesko.cz

Comments

comments

Vyhledat