Tradiční keramické trhy na Kampě budou 2. – 3. září 2023

Kampa ožije 18.rokem keramickými trhy, pohádkami, pouličním divadlem, hudbou, skvělým jídlem a pitím. Trhy začnou v 10.00 hod, doprovodný program ve 13 hod. Vstupné je zdarma. Akci pořádá organizace pro léčbu závislostí SANANIM z.ú., Neziskovka roku 2021.

Pohádky zahrají divadlo Volfi a divadlo BUŘT. Nejen děti pobaví kejklíř Vojta Vrtek. S pouliční hříčkou se na Kampě poprvé představí soubor Johnny&Jenny.  Barokní divadlo Geisslers Hofcomoedianten se na Kampu vrátí s  loveckou štvanicí na chůdách Huberte!. Soubor HOLEKTIV vystoupí s představením Letkyně. S krátkými etudami vystoupí studenti HAMU z katedry nonverbálního divadla. Publikum uvidí klasickou i současnou pantomimu, klaunerii a grotesku. 

„Potichu“ zahraje romský soubor Migel&Manusha, Lovesong Orchestra, Trombenik a zazpívají studenti Mezinárodní hudební konzervatoře. 

Nebude chybět oblíbená keramická dílnička „Namaluj si sám“ Moniky Novákové a dřevěná dílnička předního loutkáře Pavla Truhláře. 

Přání a cíl organizátorů je i po 17 letech stále stejný: oživit půvabnou lokalitu Kampy ryze českým řemeslem a nabídnout nejen turistů, ale především Pražanům příjemnou rodinnou atmosféru.

Akce proběhne za podpory Městské části Praha 1. Pořádá organizace pro léčbu závislostí SANANIM z.ú. www.SANANIM.cz.

Comments

comments

Vyhledat