Transparentní obruby brýlí jsou v kurzu

Transparentní obruby jsou zářivou hvězdou jarní a letní kolekce Fielmann
Řada TRANSPARENT nabízí novou tvář trendu, který se drží na špici módního žebříčku už řadu let. Na první pohled nenápadné brýle s transparentními obroučkami sluší téměř každému obličeji a najdou své místo v outfitu libovolného stylu. Na druhý pohled však zaujmou decentní rafinovaností.
Jemné růžové, modré a hnědé tóny jsou připraveny rozehrát hru světel a vytvořit na pleti hřejivé i tajuplné efekty. Design kouzlí rovněž s kombinacemi barev obrouček a skel. Kontrastní odstíny modrých a zelených tónů ukazují klasické obruby ve zcela nové podobě, kombinace tón v tónu se stane univerzálním kouskem vašeho šatníku.  Barvy nikdy nebyly zábavnější!

Fielmann Group je akciová společnost s rodinným vedením se sídlem v německém Hamburku. Jako maximálně proklientský poskytovatel brýlí a kontaktních čoček poskytuje 27 milionům našich aktivních zákazníků služby prostřednictvím platformy omnichannel, zahrnující jak digitální prodejní kanály, tak i více než 900 maloobchodních prodejen v 16 zemích.  Široká nabídka kontaktních čoček a slunečních brýlí je k dispozici také na e-shopu fielmann.cz.

Comments

comments

Vyhledat