Tři knižní akce v Luxoru

Knihkupectví Luxor zve na zajímavé knižní akce. Těšit se můžete na Aleše Palána – novináře, publicistu a spisovatele, jehož doménou jsou rozhovory, do Luxoru zavítá také Obonete S. Ubam se svou knihou Sedm let v Africe a na programu je i beseda s Radkinem Honzákem. Vstup zdarma.

 

Úterý 19. března od 17 hodin

Palác knih Luxor – Václavské náměstí

Aleš Palán

Aleš Palán – novinář, publicista a spisovatel, jehož doménou jsou rozhovory. Vloni mu vyšel knižní bestseller Raději zešílet v divočině. Se samotáři ze Šumavy strávil autor dva roky života a s řadou z nich nadále zůstává v kontaktu. Jak se mu podařilo vyzpovídat osm samotářů žijících uprostřed šumavských lesů? Dozvíte se na besedě.

Středa 20. března od 17 hodin
Palác knih Luxor – Václavské náměstí

Obonete S. Ubam – Sedm let v Africe

Obonete S. Ubam se narodil české matce a nigerijskému otci. Vyrůstal v Bruntále a v patnácti letech odjel poprvé do Nigérie, aby blíže poznal svého otce, své kořeny i identitu. Kniha Sedm let v Africe vypráví o tom, jak na svá bedra převzal rodinné dědictví, nástupnické povinnosti, firmu i zodpovědnost za osud rodiny, kterou však sotva znal. Knihu pokřtí taneční choreograf Yemi A.D.

Pátek 22. března od 17 hodin
Palác knih Luxor – Václavské náměstí

Radkin Honzák – beseda a autogramiáda.

Proč je současnost v očích psychiatra jedním velkým blázincem? Proč v něm žijeme všichni a jak se na něm podílíme? Přijďte se do Luxoru zeptat Radkina Honzáka, renomovaného psychiatra a psychoterapeuta, muže vzdělaného, který už padesát let naslouchá lidským strastem.

 

Comments

comments

Vyhledat