Události v Kině Pilotů 11. 8. – 17. 8.

Palm Springs                                                                                                                                                    

Datum: od 13.8.

Vynikající romantická komedie ve stylu časové smyčky. Bezstarostný pohodář Nyles se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sara. Když spolu uvíznou v časové pasti prožívají ten samý svatební den znovu a znovu. Předprodej právě zahájen.

Vstupenky:http://www.kinopilotu.cz/2605342
                                                                                                                                                                     

Lola

Datum: od 7.8.

Být svobodná a na nikom závislá je životním krédem dospívající Loly. Její představa však naráží na maloměšťáckou povahu otce, pro kterého je idea tradičního rodinného štěstí nedotknutelná. Skutečnost je ale složitější. Ve chvíli, kdy se Lola postaví za sebe, přestává pro otce existovat. Světy obou hrdinů se opět prolnou se zprávou o úmrtí jejich milované matky a manželky, aby společně splnili její poslední přání. Podaří se jim znovu vybudovat vztah, nebo je nová situace nijak nepoznamená? Vydejte se na cestu za odpuštěním v emocemi nabité road movie od belgického režiséra Micheliho.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2605369

 

Kino Pilotů stále promítá snímky Havel, , Vzpomínky na Itálii, K2 – vlastní cestou,  Vysoká dívka, Víkend na chatě, Psí láska, Psi nenosí kalhoty a další filmy.

 

Comments

comments

Vyhledat