Události v Kině Pilotů  2. 3. – 9. 3.

Z filmu Frčíme, zdroj Kino Pilotů
Z filmu Frčíme, zdroj Kino Pilotů

Frčíme

Datum: od 5. 3. český dabing, 7. 3. v 15:00 anglická verze  

Nové film studia Pixar. Snímek Frčíme nás zavede do světa fantazie, ve kterém se představí dva elfští teenageři, kteří se vydají na pozoruhodnou výpravu, aby zjistili, zda ve světě zůstalo aspoň kousek toho magického. Hrajeme s českým dabingem. Anglická verze s titulky je promítána v sobotu. 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2445682 

 

Cesta jako žádná ze sta

Datum: 5. 3.

Cestopisný dokumentární film zblízka sleduje Lukáše a Tomáše v časových rozestupech a na různých místech světa během téměř roční výpravy, jejíž směr určily fotografie z původní cesty Hanzelky a Zikmunda staré 60 let. Skládá se z autentických momentů i náhodných situací a setkání. Skrze upřímnou spontánnost cestovatelů a humor jim vlastní nahlížíme nejen do procesu hledání a nacházení, ale i do jejich každodenní rutiny, radostí, těžkých chvil a velmi osobních momentů. Na místech, jako jsou odlehlé vesnice na Sumatře, surová pohoří na Kamčatce nebo posvátná pohřebiště v Indii, provází cestovatele místní průvodci jako například král kanibalů, ale také průvodci němí, jako je řeka Ganga, se kterou plyne vyprávění o životě Indů.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2454532 

V síti   

Datum: od 27. 2.

3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 potenciálních sexuálních predátorů. Radikální experiment otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. 3 dospělé herečky s dětskými rysy se vydávají na sociální sítě, aby v přímém přenosu prožily zkušenost dvanáctiletých dívek online. Ve věrných kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří je na netu aktivně vyhledali a oslovili. Drtivá většina těchto mužů požaduje sex přes webkameru, posílá fotky svých penisů a odkazy na porno. Film je promítán ve 2 verzích. Standardní verze je od 15 let, druhá verze se jmenuje V síti: Za školou

(od 12 let).

 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2443396

Kino stále promítá snímky Psi nenosí kalhoty, Malé ženy, Gentlemani, Králíček JOJO, Vlastníci a další filmy.

 

Comments

comments

Vyhledat