Události v Kině Pilotů 25. 8. – 31. 8.

Kino Pilotů
Kino Pilotů

Filmy v Kině Pilotů pro tento týden. Cirkus, thriller, divadlo naživo & stále i Šarlatán, Havel, Palm Springs, Víkend na chatě…

 

Tenet                                                                                                                                                     

Datum: od 26. 8.

Špionážní sci-fi thriller Christophera Nolana je hlavní událostí roku 2020. Hrdina filmu se vydává na komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe. V hlavních rolích: John D. Washington, Robert Pattison, Kennet Branagh, Michael Caine a Elizabeth Debicki.

Vstupenky:http://www.kinopilotu.cz/2614180
                                                                                                                                                                     

Křupaví mazlíčci

od 29. 8.

Co byste dělali, kdybyste dostali krabici sušenek ve tvaru zvířátek, které mají kouzelnou moc proměnit vás v jakékoli zvíře? Owen Huntigton žije pouze prací, jen těžko hledá čas na svou ženu a malou dcerku. A pak to přijde, Owen zdědí cirkus po svém strýčkovi. Tohle by mohla být šance na změnu, na dobrodružství a zábavu, na opravdový rodinný život. Malý cirkus je ale na pokraji krachu, nestíhá konkurenci obrovského zábavního řetězce, klauni, akrobati a další už jsou postarší a leccos je bolí.

 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2628964

 

Vosto5: Pérák – Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!

Datum: pouze 29.8.

Divadlo naživo. V režii Jiřího Havelky. Pérák je akční historickou fikcí, která kombinuje prvky bojových umění a kaskadérských výstupů s typickým slovním humorem. Ale je to také hravá interpretace dramatických událostí z období Protektorátu: horečnou činnost fiktivní odbojové skupiny – československé ligy výjimečných – téměř smete nečekaný úder nastupujícího říšského protektora Heydricha, který přijíždí do Prahy nastolit pořádek. Zachrání situaci mytický český superhrdina Pérák, který díky pérům na nohou přeskakuje pražské ohrady, tramvaje a domy a škodí fašistickým okupantům? A existuje vůbec?

 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2597479

 

Kino Pilotů stále promítá snímky Šarlatán, Havel, Palm Springs, Víkend na chatě a další filmy.

 

Comments

comments

Vyhledat