Události v Kině Pilotů 28. 1. – 4. 2.          

foto z filmu Gentlemani, zdroj Kino Pilotů
foto z filmu Gentlemani, zdroj Kino Pilotů

Gentlemani

Datum: od 30. 1.

Sofistikovaná akční komedie z dílny slavného britského režiséra sleduje příběh drogového krále Mickeyho Pearsona (Matthew McConaughey), který se snaží prodat svoje impozantní drogové impérium dynastii oklahomských miliardářů. Dále hrají: Colin Farrell, Hugh Grant.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2397355 

Malé ženy          

 Datum: od 30. 1.

Malé ženy čerpají z klasického románu Louisy May Alcott. V autorčině alteregu Jo March se pak odráží její vlastní zkušenosti. V podání nadějné režisérky Grety Gerwig se oblíbený příběh sester Marchových – čtyř mladých žen, z nichž každá je odhodlaná prožít život podle svého – stává nadčasovým a velice aktuálním. 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2398927

Bídníci

Datum: od 1. 2.

Název by mohl leckoho mást, avšak nejedná se o muzikál, ale drsné drama. Stéphane se nedávno připojil ke zvláštní kriminální jednotce v Montfermeilu, na předměstí Paříže. Spolu se svými kolegy Chrisem a Gwadou – oběma zkušenými členy týmu – rychle postřehne zvyšující se napětí mezi sousedními gangy. Když se v průběhu zatýkání ocitnou na útěku, dron zachytí každý jejich pohyb, každou akci… Film inspirovaný vzpourami z roku 2005 zasadil režisér do současného Montfermeilu, stejného místa, kde se odehrávali slavní „Bídníci“  v roce 1862. O více než 150 let později je podobnost mezi dnešní rozzlobenou mládež v mikinách a Gavrochem, hlavní postavy „Bídníků“, více než zřejmá… 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2399065 

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

Datum: od 30. 1.

V Adventure Bay se schyluje k velkolepému automobilovému závodu, Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma a Skye dokonce pomáhali postavit okruh. Společně pak tlapky vytvořily servisní technický tým pro svého oblíbeného šampióna a těší se, že mu pomohou k vítězství. Jejich závodnický hrdina se ovšem nešťastnou náhodou zraní, nemůže řídit a s prosbou, aby jel závod místo něj, se obrátí na svého největšího obdivovatele a fanouška – na Marshalla!! Marshall tak musí překonat nedostatek sebevědomí a soutěživosti a zkusit si splnit sen stát se nejrychlejší tlapkou a závodníkem.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2399080  

Srdcová královna 

Datum: od 2. 2.

Úspěšná právnička Anna žije v krásném moderním domě se dvěma dcerami a manželem, lékařem Petrem. Její perfektní život ohrozí až příchod Petrova problematického náctiletého syna z předchozího vtahu, s nímž Anna naváže intimní pouto. Co se zdálo být pouhým flirtem, se rychle promění ve znepokojivý příběh síly, zrady a zodpovědnosti s ničivými důsledky… 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2399104  

 

 

Kino stále promítá snímky Králíček JOJO, Daleko od Reykjavíku, Na nože, Le Mans, Vlastníci, Parazit, Nabarvené ptáče, Fany a pes a další filmy.

 

Comments

comments

Vyhledat