Udělejte radost opuštěným seniorům. Stačí vám tužka a papír!

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Cílem projektu Úsměv pro seniory je shromáždit ručně malované obrázky, pohlednice či vánoční přání, které nadace Krása pomoci předá jako symbolický vánoční dárek seniorům, kteří se ocitli v nelehké životní situaci, či těm, kteří žijí osamoceně v domovech pro seniory.

Věříme v to, že právě vánoční čas je období, v kterém bychom měli babičkám a dědečkům věnovat svou pozornost, aby se necítili osamělí. Často i z osobní zkušenosti víme, že více než hmotné dary je potěší maličkosti, z kterých dýchá vědomí, že na ně někdo myslí a věnuje jim svůj čas,“ říká k projektu jeho koordinátorka Lenka Trávníčková.

Do projektu se může zapojit kdokoli – jednotlivci, skupiny či školní třídy. Obrázky by měly mít rozměr A4 či A5 a můžete k nim připojit krátký vzkaz nebo delší dopis. Do ateliéru Malování kreslení je nutné je doručit do 10. 12. 2018, adresa je Balbínova 28, Praha 2 Vinohrady.  

Výtvarný ateliér Malování kreslení i nadace Krása pomoci jsou členy Asociace společenské odpovědnosti a aktivně se podílejí na rozličných charitativních projektech týkajících se nejen seniorů.
/WEB/

Comments

comments

Vyhledat