V Česku se otevírá Selfie Market – zábavní centrum specializované na selfie

Selfie Market, nová výtvarně zábavná interaktivní expozice, se pro návštěvníky poprvé otevře v pondělí 1. června 2020. Jde o první zábavní centrum v České republice specializované na selfie, v jehož expozici návštěvníci naleznou padesát interaktivních scenérií rozkládajících se na ploše 700 m2, včetně malé kavárny s krásným výhledem přímo na Václavské náměstí.

Návštěvníkům bude umožněno stát se doslova součástí expozice a zachytit si na svůj mobilní telefon zábavné momentky, které poté mohou sdílet s přáteli, rodinou nebo na svých sociálních sítích. Jednotlivé scény poskytnou návštěvníkům možnost cestovat časem a prostorem, na exotická místa, k historickým památkám, stát se součástí scén jejich oblíbených filmů nebo se dokonce neobyčejným způsobem v připravených designových zátiší setkat s uměleckou instalací světově uznávaných brandů a harmonicky tak splynout s prostředím svých oblíbených značek.

Jakub Bechyně, spolumajitel a výtvarný ředitel Selfie Marketu, který je zároveň také spolumajitelem Illusion Art Muzea na Staroměstském náměstí v Praze, si všiml zjevné díry na pražském trhu: ,,Praha vždy měla dostatek umění, historie i kultury, které mohla nabídnout jak svým obyvatelům, tak turistům. Stále zde však byl jakýsi nedostatek zábavy formou interaktivního zážitku spojeného s uměním a kulturou, které bychom našli v jiných evropských metropolích. Naše expozice zahrnuje nejen práci známých street-artových umělců, sochařů a filmových scénografů, ale je jedinečná i tím, že umožňuje návštěvníkům stát se hvězdami scény samotné.”

 

Selfie Market, sídlící na adrese Václavské náměstí 11, Praha 1, bude od 1. června otevřen denně od 10:00 do 20:00. Své prostory také nabídne k dispozici pro pořádání soukromých akcí a focení.

Comments

comments

Vyhledat