V Praze otevřel první COVID hotel

Hotelová síť CZECH INN HOTELS vnímá stoupající poptávku po krátkodobých oddělených pobytech lidí s pozitivním testem na onemocnění Covid-19 a otevírá jeden ze svých hotelů pro nakažené.

„Vyčlenili jsme proto z naší skupiny čtyřhvězdičkový hotel LEGEROVA 9 v Praze, který bude od 14.10.2020 k dispozici lidem s pozitivním testem na Covid-19. Pobyty budou za velmi dostupnou cenu od 1.000 Kč s celodenní nabídkou stravování,“ uvedl jednatel společnosti Jaroslav Svoboda.

„V ceně je služba recepce a donášková služba na pokoj. Služby lékaře mají ubytovaní k dispozici na telefonu. Je zde i dostatek parkovacích míst. V hotelech budou dodržovány veškeré hygienické předpisy. Soukromí osob a diskrétnost je zajištěna,“ dodal Svoboda.

,,Prodej ubytování v tomto hotelu byl zahájen a probíhá prostřednictvím vlastních stránek www.hotelcovid.cz a www.czechinn.cz a Booking.com.

Společnost CZECH INN HOTELS jako největší provozovatel hotelů v Praze řeší současnou krizi v cestovním ruchu změnou zaměření vybraných hotelů. „Diversifikujeme hotely tak, abychom se nejlépe přizpůsobili aktuálnímu vývoji a potřebám trhu,“ vysvětlil Svoboda. Některá ubytovací zařízení jsou podle něj již připraveny k přestavbě na byty, jiné budou využity jako seniorské domy. „Další hotely jsme uzpůsobili střednědobým pronájmům. Hotely v Praze 1 zůstanou pro nabídku turistům. Hotely v Praze 3, 7, 9 a 10 jsou k dispozici obchodníkům,“ poznamenal.

Jednatel společnosti CZECH INN HOTELS uvedl, že ho oslovují majitelé dalších hotelů se žádosti o pomoc se správou jejich nemovitosti. „Jednotlivé případy aktivně řešíme selektivně, chceme nalézt vhodné řešení pro každý hotel, do dnešního dne jsme našli řešení již pro více než 10 hotelů, ke spokojenosti majitele hotelů“.

,,V případě dalšího zájmu o COVID ubytování rozšíříme nabídku o další hotely. Jsme rovněž připraveni podpořit stát v rozšíření lůžkové kapacity pro nemocné,, uzavřel Svoboda.

CZECH INN HOTELS je hotelový řetězec a jedna z největších manažerských firem v hotelnictví ČR. Centrála firmy je umístěna v Praze.

V síti společnosti je aktuálně 23 hotelů (více jak 2.200 pokojů a 6.000 lůžek). Firma byla založena v roce 2003, kdy si pronajala první 2 hotely. Většina hotelů je čtyřhvězdičkové kategorie, které jsou provozovány na základě dlouhodobých nájemních smluv. V roce 2013 a 2014 společnost zainvestovala do nákupu svých prvních hotelů.

CZECH INN HOTELS především provozuje hotely a gastronomická zařízení převážně v Praze, ale i v Brně a Krkonoších.

Společnost je řízena centrálním managementem pro provoz, obchod a administrativu se sídlem v Hybernské ulici č 24 na Praze 1. Jednotlivé hotely jsou řízeny vždy samostatným hotelovým vedením. Od svého vzniku společnost úzce spolupracuje s britskou investorsko-hotelovou společností Mornington Capital s centrálou v Londýně.

Comments

comments

Vyhledat