Vans slaví Den Země s kolekcí Eco Positivity

Vans
Vans

Vans, originální značka pro akční sporty a legenda kreativního vyjádření, s hrdostí oznamuje uvedení kolekce „Eco Positivity“, která oslavuje Den Země. Společnost Vans čerpala inspiraci ze současného světového hnutí a představuje balíček Eco Positivity, jehož cílem je nadále šířit povědomí o environmentálních otázkách, které nás kolektivně zajímají, a ukázat náš závazek vytvořit udržitelnější model pro budoucí generace. 

 

Kolekce Eco Positivity je prvním krokem na cestě k udržitelnosti a do obuvi i oblečení vnáší prvky bio a recyklovaných materiálů. Hlavní model obuvi Circle Vee se pyšní pleteným svrškem vyrobeným ze 48 % z bio bavlny a 47 % z konopí a vložkou vyrobenou minimálně ze 70 % z pěny z biomateriálů vyrobených z rostlinných olejů.  Tento model má také gumovou podrážku z přírodní pryže, která je odpovědně získávána dodavateli dodržujícími osvědčené postupy udržitelnosti, jejichž cílem je snížit dopady na planetu.

 

 

Oblečení Eco Positivity je také navrženo tak, aby bylo udržitelnější, a velký důraz je kladen na výběr materiálu. Trička s dlouhým a krátkým rukávem Eco Positivity jsou z bio bavlny, zatímco shacket a kraťasy Eco Positivity jsou vyrobené z plátna z bio bavlny s potištěnými panely a výšivkou. Barvy inspirované retro pytli na obilí jsou v přirozených odstínech a oživují je výrazné opakující se nápisy, včetně pozitivních hesel jako: „We Bloom Together“ a „Make a Difference, Be the Change, Act Locally“.

 

Cílem společnosti Vans je umožnit kreativní vyjádření podporou ducha „Off The Wall“, který vychází ze skutečného sebevyjádření, a Den Země je chvíle, kdy přehodnocujeme své jednání, abychom ukázali, jaké jsou naše environmentální hodnoty. S kolekcí Eco Positivity Vans potvrzuje svůj závazek nadále inspirovat kulturu mládeže a svou odpovědnost směřovat k udržitelnějším produktům a systémům pro budoucí generace.

 

Kolekce Vans Eco Positivity je k dostání od 4. dubna 2022 u prodejců Vans a na Vans.com. Další informace o iniciativách společnosti Vans v oblasti udržitelnosti naleznete na stránce Vans.com/Sustainability.

Vans

Comments

comments

Vyhledat