VAPIANO: HRAVÉ OBČERSTVENÍ I PRO DĚTI

 

Tisková zpráva

 

VAPIANO: HRAVÉ OBČERSTVENÍ I PRO DĚTI

 

Děti jedí očima. To vědí nejen všechny mámy, ale i restaurace VAPIANO, která nabízí  nejmenším hostům speciální menu. Každé jídlo je tam hravé, už na první pohled lákavé a hlavně úplně „fresh“. Také stylový herní koutek je důvodem, proč se může ve VAPIANO příjemně občerstvit celá rodina.

 

 

Máte doma malého pilota? Domácí těstoviny ve tvaru letadla mu budou chutnat jako žádné jiné. Nebo baví vaše děti spíš zvířátka? Jíst pizzu ve tvaru zajíčka, medvěda a ryby pro ně bude zážitek. Ve VAPIANO máte navíc vždy stoprocentní jistotu, že všechny ingredience jsou čerstvé a kvalitní, od lokálních dodavatelů. Každé jídlo vzniká před vašima očima a Vapianisté, kteří jej připravují, plní každé vaše přání. Milují kreativitu svých zákazníků a tak je pro ně i ten nejvybíravější malý host milou výzvou. Až se budete chtít v klidu najíst také vy sami, stačí děti poslat do Herničky a uvidíte, že o nich celou dobu nebudete vědět. Tenhle stylový koutek je na pohled i na dotek tak příjemný, že jediný problém nastane až ve chvíli, kdy budete chtít z restaurace odejít.

 

Síť restaurací s italskou kuchyní VAPIANO se stala během několika let hitem po celém světě. Nabízí totiž to, po čem dnešní zákazník nejvíc touží – rychlé čerstvé jídlo, stylové prostředí a maximálně osobní přístup. V nabídce má domácí těstoviny a pizzu na mnoho způsobů, polívky, předkrmy i sladké tečky na závěr. Speciální kuchaři Vapianisté dokážou ve spolupráci s každým hostem vytvořit každé jídlo přesně podle jeho chutí a přání, ať jsou jakékoliv. Za pozornost stojí také místní bar s domácím ledovým čajem, pravou italskou kávou a dalšími nealkoholickými i alkoholickými drinky. Svěží není ve VAPIANO jen jídlo, ale i interiér. Ten tvoří sezení z masivního dřeva a spousta zeleně. Mimochodem, ty bylinky na stolech nejsou jen pro krásu, klidně je můžete použít pro dochucení svého jídla. A ještě jedna důležitá věc na závěr – celý čas se po restauraci pohybujete s chipovou kartou, kterou dostanete při vstupu. Takže nikdy nečekáte na účet, prostě se seberete, u pokladny zaplatíte a báječně občerstvení jdete. Na shledanou v obchodních centrech Chodov a Quadrio!

 

www.vapiano.cz

 

VAPIANO

Mezinárodní síť restaurací VAPIANO se specializací na italskou kuchyni vznikla v roce 2002 v Hamburku. Svým inovativním konceptem „Fresh Casual Dining“ tehdy značka odstartovala novou kategorii gastronomických služeb. Dnes má VAPIANO 200 restaurací ve 33 zemích na 5 kontinentech.

 

Comments

comments

Vyhledat