VE ČTVRTEK 24.5. VEČER SI UDĚLEJTE ČAS A PŘIJĎTE DO CAFÉ V LESE!

Vydavatelství BiggBoss už dávno není jen domovem hiphopových projektů. Vedle kapel Hentai Corporation a Lazer Viking vydává i The Atavists a FVTVRE. Právě poslední dvě zmiňované kapely odehrají svoje sety v klubu Café V lese v pražské Krymské ulici 24.5. 2018 v rámci Bigg Boss pravidelné klubové noci RADIKAL. A nebude to jen obyčejný koncert! The Atavists na něm vystoupí posíleni o dvě  vokalistky a poprvé budou mít svoje aktuální album Lo-Fi Life na vinylu stejně jako FVTVRE svoje debutové EP Mess. Několik důvodů navíc, proč tento čtvrtek vyrazit do Lesa. 
 
 

The Atavists

Stále vyhledávanější kapela kolem výjimečného kytaristy a zpěváka Adama Krofiana, čerpající ze špinavého blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. The Atavists za sebou aktuálně mají turné s kolegy Hentai Corporation a venku výtečnou druhou desku Lo-Fi Life na BiggBoss, definující The Atavists jako dospělou a nezaměnitelnou kapelu s charakteristickým zvukem i skladatelským rukopisem. V rámci RADIKAL#2 bude exluzivně v Café v Lese k dostání vinylová podoba desky Lo-Fi Life. 

 
FVTVRE
Členové Sunshine, Wild Tides, Clou a The Prostitutes energicky a bez nostalgie míchají v řízené zvukové i strukturální anarchizaci punk, hardcore, zlost a vzdor.  Venku mají digitální EP Mess, které se dočká i vinylové podoby a bude premiérově k prodeji v rámci RADIKAL #2. Je to poslední pražský koncert FVTVRE do podzimího vydání debutového alba na BiggBoss! 
 
FVTVRE set time
20:15 – 20:50
 
The Atavists set time
21:00 – 22:00
FB událost:
Předprodej: 
 
 

Comments

comments

Vyhledat