Veletrh IFA v Berlíně je nadupaný technickými zázraky

Miss IFA präsentiert Produktneuheiten zur IFA 2018: TV Samsung Q9FN von Samsung

Miss IFA presents new products 2018: TV Samsung Q9FN by Samsung. Všechny fotografie: Zdroj - MESSE BERLIN
Miss IFA präsentiert Produktneuheiten zur IFA 2018: TV Samsung Q9FN von Samsung Miss IFA presents new products 2018: TV Samsung Q9FN by Samsung. Všechny fotografie: Zdroj - MESSE BERLIN

V Berlíně probíhá veltrh IFA plný technických inovací. Jeho tradice sahá hluboko do minulého století.

Miss IFA präsentiert Produktneuheiten zur IFA 2018: Gaming Monitor CHG90 von Samsung / Miss IFA presents new products 2018: Gaming Monitor CHG90 by Samsung

Albert Einstein otevírá veletrh IFA 1930 / Feierliche Eröffnung der VII. grossen Funk-Ausstellung am Kaiserdamm in Berlin. Prof. Einstein besichtigt Radioapparate.

Podívejte se na galerii kráských historických fotek:

 

Starosta Berlína při otevření. IFA 2018, foto Messe Berlin
– Eröffnungsrundgang –
Michael Müller, Regierender Bürgermeister von Berlin
IFA 2018
– Opening round tour –
Michael Müller, Mayor of Berlin

 

IFA je zavedený a rozsáhlý veletrh probíhající na berlínském výstavišti od 31.5. do 5.9.2018. Zaměřuje se na spotřební elektroniku a odhaluje nastupující trendy. Součástí akce jsou i semináře, veletrh otevřel berlínský starosta Michael Müller.

 

Co je tam k vidění a co možná najdete už letos pod stromečkem?

Stále se inovuje hudební a zvoková technika, zájem budí sluchátka potlačující okolní hluk (například tato od Panasonicu) i digitální rádia a hezké bezdrátové reproduktory. Velkým tématem jsou i hdy (viz herní monitor nad tímto textem).

Hodně frčí kazetové přehrávače, obvykle s retro designem, ať už v podobě okázalých ghettoblasterů, nebo malých přehrávačů, jaké máte možná ještě pořád na chalupě.

Mnoho výrobků je určeno k péči o vlasy, výrobci se snaží o šetrnost pro účes i barvu (například Remington).

Pracuje se s hlasovým bládáním kdečeho, je tu například první hlasový asistent pro řidiče (můžete s ním ovládat nejen telefonování a zprávy, ale i hudbu a navigaci).

Veletrh je obří a je tu i nepřeberné množství výrobků do kuchyně (stále chytřejší kávovary například), potřeb pro osobní hygienu (holicí strojky), výrobků pro sport, televizorů, monitorů a počítačů.

https://www.ifa-berlin.com/de/

IFA Gala – hosté:

IFA Gala 2018
– Jette Joop –

IFA Gala 2018
– Falco – Das Musical –

Comments

comments

Vyhledat