Venerologická poradna: nákaza sekretem?

Foto Yoksel Zok / unsplash.com
Foto Yoksel Zok / unsplash.com

Venerolog MUDr. Procházka odpovídá na další dotazy našich čtenářů v naší anonymní venerologické poradně.

Otázka:

Dobrý den vážený pane doktore

měl jsem sex s prostitutkou je tomu týden při pohlavním sexu jsem měl krátký kondom cca tři centimetry od kořene..při dokonání sexu jsem měl po jejím orgasmu na nechráněném penisů její sekret.. výtok…hned na to jsem šel do sprchy sundal kondom a zvedl penis směrem nahoru a sekret jsem osprchoval následně nanesl sprchový gel a omyl dále jsem pak omyl zbytek přirození nemyslím si že sekret se dostal k močové trubici a k žaludu penisu .. nicméně od té doby mám pocit že něco není v pořádku uvnitř mého přirození ..je možné abych se nakazil pohlavní nemocí?

předem vám děkuji za odpověď s pozdravem… XXX.

Odpověď:

Vážený mladý pane,

no začnu humorně, vždy je lepší mít velikost kondomu XL, než jenom L, prostě odpovídající velikost kondomu Vašemu ztopořenému penisu. Ale zároveň Vás uklidním, pokud jste na kondomem nechráněném penisu neměl viditelnou oděrku, kondom ani neprasknul a provedl jste popisovanou toaletu penisu, tak by se Vás žádná nákaza pohlavní chorobou neměla týkat. Pokud přesto  máte obavy  z nákazy, tak se po Novém roce dostavte na spádovou venerologii k vyšetření na pohlavní choroby.

S pozdravem MUDr. Přemysl Procházka


MUDr. Přemysl Procházka odpovídá na vaše dotazy průběžně. Pokud máte také otázku, zašlete ji na: protisedi@protisedi.cz – vždy s předmětem PORADNA VENEROLOGIE. 

Neuvádějte žádné osobní údaje(!), nejlepší je anonymní e-mail.

Comments

comments

Vyhledat