Visací zámek a Timid Boy (fr) na 99. narozeninách Chapeau Rouge. Vstup zdarma

Když přijde řeč na nejstarší pražské kluby, nejde nezmínit Chapeau Rouge. Dnes třípatrový klub plný zahraničních i českých kapel a djs, byl otevřen v roce 1919 jako jednopokojový kabaret. Svoje stálé působiště tam našla například kapela Melody Makers.

Letošní oslava bude opět ve velkém stylu. Jako tradičně bude vstup do všech pater klubu zdarma a kromě hudební produkce se návštěvníci mohou těšit i na speciální živé performance, dekorace a narozeninová překvápka. “Už 99 let punkově!,” to je heslo letošní oslavy.

A když se řekne “punk”, která česká kapela se vám vybaví jako první? Headlinerem koncertní stage je legendární Visací zámek. Autoři hitů jako je Známka punku, Prezident je buzna nebo Stánek hrají v nezměněné pětičlenné sestavě už 36 let. Druhou kapelou svátečního večera budou punkáči Apple Juice, při tradičním průvodu na Staroměstské náměstí zahraje kapela Mariachi Azteca de Praga.

Djská stage přivítá hvězdu světového formátu. Do Chapeau přijede francouzský dj a producent Timid Boy, který letos slaví deset let svého vydavatelství Time Has Changed Records. Na scéně se ale pohybuje už přes 15 let. Společně s ním zahrají djs Schwa, Trash Gang, Gadjo.cz, The Thrillest, Akrom, Tchitchiman a další.

Datum: 21. června 2018;

Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;

Vstupné: ZDARMA;

Start: 20:00.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1948845591855185

foto pořadatel akce

Další informace naleznete na:

https://www.facebook.com/chapeaucz

http://www.chapeaurouge.cz

 

Comments

comments

Vyhledat