Vtipné dárky ke Dni otců od Lush

CRAZY TRAIN - koupelová bomba, foto Lush
CRAZY TRAIN - koupelová bomba, foto Lush

Lush kolekce ke Dni otců „Dear John“ se celá točí kolem stejnojmenné vůně parfému Dear John, kterou vytvořil spoluzakladatel Lush Mark Constantin jako ódu na svého ztraceného otce. 

5 ze 7 produktů z kolekce ke Dni otců je nahatých (zcela bez obalu)a v nabídce najdete také populární Knot Wrapy, které slouží jako alternativa jednorázových obalů.  Knot Wrap – šátek – z recyklovaného plastu nebo bio bavlny tatínkům originálně zkrášlí třeba kapsu saka, nebo do něj můžete zavázat vybrané rozmazlovací dobroty a darovat tak dva dárky v jednom! Tato kolekce tak představuje inovace značky Lush, která již více než 20 let neúnavně pracuje na eliminaci zbytečných obalů a výrazně tak snižuje používání plastů v kosmetickém průmyslu.

DEAR JOHN nahatý sprchový gel, foto Lush

Kde
Kolekce je dostupná online a ve všech kamenných obchodech.

Kdy
DEN OTCŮ SE SLAVÍ 16. června.U nás je zatím méně známý, ale jeho kořeny sahají do minulého století: Tradici oslavy otců založila Američanka Sonora Smart Dodd, která chtěla ocenit úsilí, s nímž se o ni a další čtyři sourozence staral její ovdovělý tatínek. První oslava Dne otců byla 19. června 1910.

Comments

comments

Vyhledat