Vyhrajte poukázky do Starbucks a poznejte novinku

S'mores Frappuccino, foto Starbucks
S'mores Frappuccino, foto Starbucks

Oblíbené Starbucks Frappuccino je zpět s limitovanou novinkou.

 Nové Chocolate Marshmallow s’mores Frappuccino v sobě spojuje mléčnou čokoládu, krémovou kávu s mlékem a marshmallow šlehačku s křupavou krekrovou drobenkou.
Nové Chocolate Marshmallow s’mores Frappuccino tak přináší zcela novou kombinaci chutí, což ho předurčuje stát se hitem tohoto léta.
Kromě výjimečné novinky se fanoušci tohoto letního nápoje mohou těšit i z oblíbených klasických příchutí kávového Coffee Frappuccino – oblíbeného Caramel Frappuccino, spojení jahody a smetany v Strawberries & Cream Frappuccino, klasického Chocolate Cream Frappuccino, lahodného Vanilla Cream Frappuccino a ikonického spojení sušenek a šlehačky v Cookies & Cream Frappuccino. Tyto nápoje představují dokonalý požitek pro slunné letní odpoledne.
Vyberte si své oblíbené Frappuccino v kterékoliv kavárně Starbucks  a nezapomeňte si prohlédnout i nový letní barevný merchandise, se kterým budou vaše letní zážitky ještě pestřejší.

Soutěž

Máme pro vás soutěž o 3×3 vouchery do Starbucks, které můžete proměnit za nápoj podle své chuti a ochutnat novinku – nebo si užít kávu, kterou už dobře znáte.

Otázka: 

Kde byla v roce 2008 otevřena první pražská pobočka Starbucks?

a) Na Floře

b) Na Staroměstském náměstí

c) Na Malostranském náměstí

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž Starbucks srpen, soutěž končí 27.8.2020 ve 13 hodin.
Autoři prvních 3 správných odpovědí získají po 2 poukázkách na nápoj do řetězce Starbucks. Poukázky budou rozeslány poštou.

Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

–-

 

 

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„1. Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje: 

  • ​e-mail 
  • jméno
  • příjmení
  • V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.
  1. Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.
  2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy.
  3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám. 

5.​ Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

​ vzít souhlas kdykoliv zpět,

​ požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

​ požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

​ vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

​ požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

​ v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

Comments

comments

Vyhledat