WOLFGANG vydal už druhou kolekci pro dobrou věc

foto: WOLFGANG
foto: WOLFGANG

Druhá řada limitované kolekce NAKED. Vlčí háv, který vznikl na podporu nadace Nejkid, která pomáhá malým pacientům s onkologickým onemocněním. Paradise kids uvítal tento nude odstín v naší kolekci už dřive a příběh dětí ráje nyní pokračuje. Jsme to totiž my všichni, kterým se dostal dar života. My všichni, kteří se probouzíme do nových dnů s díky a pokorou, ať se děje cokoliv. Statečná srdce, která jsou odhodlána postavit se i nelehkým životním výzvám. Spolu se smečkou v zádech. NAKED.02: PARADISE KIDS nyní v prodeji v omezeném počtu na obou našich krámech i online.

Debutový kousek spolupráce české módní značky a nadace podporující děti s onkologickým onemocněním vznikl v létě minulého roku. Jednoduchý model v nude odstínu byl za nedlouho vyprodán. Propojení tělové barvy s nápisem NAKED úderného formátu poukazovalo na jediné – na pocit nahoty, který si nositel může zvolit tím, že se do nich oblékne. A odkazoval na malé pacienty, kteří se s jistou formu odhalenosti setkávají v rámci léčby, kdy přicházejí o svojí hřívu bez možnosti volby. Výtěžek z kampaně tedy posloužil na zhotovení paruk z pravých vlasů a na výrobu bavlněných kulichů pro malé pacienty. Velký ohlas zajistil pokračování této spolupráce a tak Wolfgang pro nadaci Nejkid přichází s kouskem dalším. Modelem ne jedním, ale dvěma. I tentokrát volba materiálu padla na hebkou a lehkou viskózu z níž vzniklo oversized triko a jednoduché šaty s dlouhým rukávem. Opět se jedná o limitovanou kolekci, která stejně jako všechny další kousky z dílny WG vzniká s důrazem na udržitelnost v České Republice a s ohledem na životní prostředí. Some cant choose to be naked or not. But you can choose to support Nejkid.

Wolfgang není jen materiál a střih. Jsou to naše životní mise protkané do vláken vlčích hávů. Svoboda jednotlivých individualit, životních postojů a názorů propojená hodnotami, které ctíme společně. Vše, co děláme, vzniká v zemi, ve které žijeme. Neuznáváme zrychlené tempo dnešní pomíjivosti a pokud můžeme, volíme variantu šetrnější, pomalejší a trvalejší. Apelujeme na jednoduchost a kvalitu. Vybíráme materiály příjemné a komfortní, aby gang doprovázely na jeho cestě co nejdéle to jen jde. Vnímáme současné dění, baví nás věci, co jsou v kurzu, ale nepropadáme jim. Tupíme ostré hrany trendů a snažíme se přinášet design, který nás baví, ale pluje s námi napříč sezónami. Dobrý pocit, jenž v sobě skrývá, nám pomáhá ostatnímu světu přiblížit, kdo jsme a kam míříme. Anebo naopak –  neříká vůbec nic. Volba sdělení je na nás. Síla smečky tkví ve víře, že má smysl nezastavovat, stojí za to hledat tu nejlepší možnou cestu a že právě samotná cesta může být cíl. S těmi pravými v zádech. Vlci se empaticky starají o starší a slabší členy smečky a společně vychovávají mláďata. Nikdy se nevzdávají a nepřestávají si hrát. Přemýšlejí, sní, inteligentně spolu komunikují a spřádají plány. Bereme si z těchto moudrých bytostí příklad a nasloucháme více svému vnitřnímu hlasu. Oblékneme nahá těla do vlčích hávů a věříme, že v nich můžete najít také zalíbení – stejně jako ti, kteří s námi kráčí ve smečce od roku 2012.

Comments

comments

Vyhledat