Workshop výroby ekologického balicího papíru, který můžete používat celý rok

Letošní Levi’s motto pro tyto Vánoce je GIVE BETTER. I proto se rozhodl Levi’s zviditelnit možnosti výroby domácích balících papírů, které po rozbalení dárků nevyhodíte do koše. Na workshopech, které proběhnou přímo v Levi’s obchodě Na Příkopech 6pátek a v sobotu 10.-11. prosince po celý den, se naučíte voskovat látky a vyrobit si tak náhradu potravinové fólie, kterou můžete používat celoročně. O plast v kuchyni méně! 

 

Metoda voskování je bezpečná a používá se při ní včelí vosk. Máte tak jistotu, že je materiál přírodní a nemusíte se bát zbytečných chemikálií. Voskovaný papír je ideální na balení potravin a bude dělat radost ještě dlouho. 

 

Jak na to

Workshop je zcela zadarmo, nemusíte nosit s sebou ani žádné materiály. Vše je k dispozici na místě bez extra poplatků. Registrace na workshop probíhá přes aplikaci, kterou si lze bezplatně stáhnout přes google play-  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.levi.levis247&hl=cs&gl=US, nebo apple store-  https://apps.apple.com/be/app/levis/id1270092335). 

Po příhlášení do aplikace se stanete členy Levi’s klubu a uvidíte hned první příspěvek, ve kterém je link na přihlašovací platformu. Tam si už lze vybrat datum a čas. 

 

Workshopy probíhají v angličtině několikrát denně, a to jak dopoledne, tak i odpoledne. 

 

Comments

comments

Vyhledat