Za krásnou a zdravou pletí do Marionnaud 

foto Archiv Marionnaud
foto Archiv Marionnaud

Za krásnou a zdravou pletí do Marionnaud 

claim: Sama (se) sebou

 

MARIONNAUD zve na Dny krásy a harmonie (Skin Care Days), které mají klientky inspirovat k tomu, aby ke své každodenní péči o pleť a tělo přidaly také chvilku zklidnění, zastavení v dnešní hektické době a našly si čas jen samy pro sebe. V Marionnaud totiž věří, že krásná žena je ta, která září. Je spokojená a žije život podle svých představ.  

Představa autentické krásy, vycházející z péče o sebe i z vnitřní rovnováhy, velmi souzní s povahou temperamentní slovenské herečky Vici Kerekes, která se stala tváří kampaně. Vica je přesvědčena, že největší dar, který jsme dostaly do vínku, je právě naše přirozenost: „Měly bychom se naučit dobře poznat, kdo jsme a co nám dělá dobře. Myslím tím nejen to, jakou máme pleť a co na ni platí, ale celkově vše, díky čemu si v životě připadáme dobře a krásně.“

 Sama nikdy nevynechá ranní a večerní rituál před zrcadlem, ale ani bylinkový čaj, který popíjí každé ráno hned po probuzení. Jako herečka vnímá svou pleť coby pracovní nástroj, o který je povinna se starat. A dělá to dobře, jak potvrzují maskérky – často jí dokonce děkují za to, že s ní nemají v maskérně skoro žádnou práci. „Nejkrásnější si připadám, když vypadám co nejpřirozeněji. Jsem i proti retuším! Myslím, že vrásky k nám patří a měly by se ukazovat, mělo by se o nich mluvit,“ říká Vica. Dala si ostatně slib, že si do obličeje nikdy nenechá píchat ani řezat. Kromě toho, že používá masky, séra, krémy a oleje, velmi dbá i na správnou výživu. 

 

Skin Care Days nabídnou možnost vyzkoušet si v prodejně v pražském obchodním domě Palladium diagnostické zrcadlo značky IOMA (stále je k dispozici také ve Zlíně a v Bratislavě). Funguje tak, že na základě posouzení 400 bodů na obličeji vybere zákaznici krém přesně na míru, a to z neuvěřitelných čtyřiceti tisíc variant. Produkty značky IOMA, kterou najdete exkluzivně v prodejnách Marionnaud, právě nyní testuje i bývalá tenistka Lucie Šafářová. „Teď, když jsem těhotná, mnohem víc řeším, jaké krémy použiju, aby to neškodilo miminku,“ vysvětluje Lucie s tím, že dřív často experimentovala a na letištích zkoušela kosmetiku všech možných značek. „Nikdy jsem ale nenašla žádnou, jejíž účinky by mě přesvědčily natolik, abych si ji koupila znovu. Nechala jsem si namíchat personalizovaný krém, líbí se mi, že není příliš parfemovaný a že má lehounkou strukturu,“ popisuje. Prý si těžce zvyká na 9 kg, které má navíc oproti své normální váze, zároveň ale se smíchem přiznává, že nikdy nedostávala tolik komplimentů jako nyní. S koncem sportovní kariéry zmizel stres z fyzického výkonu i z cestování a momentálně se cítí opravdu klidná a šťastná – může se věnovat sobě, miminku i svému partnerovi. 

 

Marionnaud ke spolupráci přizval také odbornici – MUDr. Věru Terzijskou, kapacitu v oboru korektivní dermatologie. „Chcete-li mít krásnou pleť, je naprosto klíčové nezapomínat na důkladné odlíčení,“ radí lékařka a dodává, že ženy často neváhají investovat do omlazujících krémů a zkrášlujících sér, ale na odličovací péči šetří. „Žádný, ani ten nejluxusnější krém nepomůže, pokud ho nanesete na nevyčištěnou pleť.“

Věra Terzijská také upozorňuje na význam pravidelné péče: „Nemohu očekávat ‚zázračné‘ výsledky, pokud si na přípravek vzpomenu jen jednou za čas.“ 

 

Za krásnou a zdravou pletí vyrazte do prodejen Marionnaud! Speciálně vyškolené poradkyně vám tu pomohou s výběrem nejlepších přípravků, navíc je pro vás v těchto dnech připravena 40% sleva na druhý produkt. 

 

Marionnaud Skin Care Days se konají v prodejnách Marionnaud od 2. do 16. 10. 2019 a probíhají také v e-shopu www.marionnaud.cz.

 

Comments

comments

Vyhledat