Září v Počernicích nabídne Pivobraní a Babí léto

 

 

Relax v přírodě, dobré jídlo, pivní speciality, hudba a spousta her pro děti. A to vše jen dvacet minut od centra města. To je letošní Počernické pivobraní a Babí léto 2018, které organizuje Počernický pivovar.  Pivobraní startuje 14. září od 16:30, Babí léto pak v sobotu 15. září od 10:00. Vstup dobrovolný.

 

Už třetí ročník Počernického pivobraní je určen pro ty, kteří si rádi dopřejí odpočinek u sklenky některého z pivních speciálů buď přímo z Počernického pivovaru, nebo z některého ze spřátelených pivovarů. Všechny se spolu nakonec utkají v soutěži o nejlepší pivo. Zájemci se budou moct pokochat působivými prostorami pivovaru během prohlídek či ochutnávat rozmanité gastronomické lahůdky. Akci samozřejmě doprovodí hudba: hlavní hvězdou večera bude Sebastian, spolu s ním zahrají ještě kapely Zelenina, Houpací koně, Like It a Circus Brothers. Pokud se na akci nedostanete, vyplatí se Počernický pivovar navštívit i jindy: můžete si zde objednat Den se sládkem, školu čepování nebo si ve zdejších historických sklepeních užít napínavou únikovou hru.

 

V sobotu si na své přijdou hlavně děti. Čeká je spousta zábavných aktivit: ať už třeba dopolední jezdecký parkúr, dětská diskotéka v amfiteátru v zámeckém parku, dovádění ve skákacím hradě nebo aquazorbing. Zároveň bude také otevřená budova bývalého pivovaru, kde se usídlí rodinný klub VESELÝ ČERTÍK. Ani druhý den nesmí chybět kapely: o hudební doprovod se postará například Viktor Dyk & WAW nebo DISCOBALL. Do programu se zapojí počernické informační centrum, které mimo jiné organizuje zasazení Stromu republiky a výstavu k 100. výročí založení Československa, Regionální muzeum, kde budete moct ochutnat ty nejlepší štrúdly, a budova městského úřadu, kde bude ke zhlédnutí výstava věnovaná výtvarné škole malíře Jana Paula.

 

Comments

comments

Vyhledat