Život v éteru – co bude dál

Co se bude dál dít kolem knihy Život v éteru?

Chystáme další akce, které volně navazují na křest knihy v Čítárně Unijazz, jmenují se Radio 1 nablízko a představují vždy nějaký pořád R1 v oživlé podobě: autor pořadu přijde do čítárny povídat, pustit písničky a promítneme si fotky. Jsou to komorní večírky, vstup je volný a je to fajn, nebojte se dorazit.

Na místě budou taky knížky plus pro vás míváme zadarmo nějaké samolepky a tak.

Dalším oživovatelem bude Strýček Míša, a to 13.5.2024 od 19 hodin do zhruba 22:30.

Ještě předtím, 12.4.2024, bude v dobříšském kulturním domě party s DJs Rádia 1, začneme besedou ke knížce a pak budou kolegové hrát až do nevimkdy. Bude to trochu i oslava narozenin R1.

Ke knížce bude taky přednáška na Anglo-American University (11.4.24) a beseda na festivalu Cool v Plotě v září v Písku.

Publikace je k mání v běžné síti knihkupectví a eshopů s knihami.

Ke knize si můžete – výhradně u nás – pořídit i plakáty. K mání je i limitovaná edice s nebarveným hřbetem, i ta je jen u nás.

Život v éteru je i audiokniha, k mání je třeba na Audiotéce a Audiolibrix, na obou získala plný počet hvězdiček od uživatelů.

Co ještě dál?

Pomalu mi klíči v mozku představa další knihy s pracovním názvem Češi v Berlíně, představující příběhy českých obyvatel německé metropole, napříč vekovymu skupinami a profesemi. Myslím, že vyjde tak za rok a půl, stejně grafické studio, stejná tiskárna a nejspíš i nějaká ta hithitová kampaň.

 

 

Comments

comments

Vyhledat