Zkrocený chaos: Nové EP Aimés od FVLCRVM

FVLCRVM vydává šestipísňové EP, které po mnoha letech uzavírá jeho kapitolu s rakouským labelem. Skladby jako X-tacy nebo poslední singl Till doplňují dva nové singly, ovlivněné takovými žánry jako je eurodance, trance a hyperpop.

Právě X-tacy jako nejstarší singl z EP, inspirovaný zvukem přelomu 90. a 2000. let, určil směr, kterým se slovenský umělec a DJ vydal, a paradoxně získal větší popularitu až po dlouhé době od svého vydání, což zase potvrdilo jeho schopnost předvídat a nebát se modulovat hudební trendy.

Ačkoli jsou skladby většinou tanečnější, jejich aranže mají stále klasický písničkový formát se snadno zapamatovatelnými refrény a energickými konci, které prozrazují Pistovo zázemí. Formát snad rozbíjí jen nedávný singl Till a nová éterická Numb, které se využitím klubových zvuků pronikají do téměř filmových sfér.

EP doplňuje aktuální nový singl Divine / w u @, který je nečekanou popovou spoluprací s českými umělci Terra a BoLs/sLoB, které spojuje méně konvenční zvuk. Skladba vznikla ve školním studiu v Berlíně, kde dotyční studují hudební produkci, a jejich vokály zachycují oba interprety v nečekané, ale přirozeně znějící poloze.

FVLCRVM – Aimés
Streaming Link https://fvlcrvm.lnk.to/aimes

FVLCRVM
Homepage: http://fvlcrvm.com
Spotify: http://sptfy.com/fvlcrvm
Instagram: http://instagram.com/fvlcrvm/
Youtube: http://youtube.com/c/FVLCRVM
Facebook: http://facebook.com/fvlcrvm/

Terra
Spotify https://open.spotify.com/artist/1HCRMgwVECDvvNTDcgu1Df?si=nSOE-e-wToe6dH9888EdSw
Instagram https://www.instagram.com/bolsslob

BoLs/sLoB
Spotify https://open.spotify.com/artist/0ObMrGdP7RSYNxAKiArFin?si=l4o4SXJjSK6ehjf_ZBaKRA
Instagram https://www.instagram.com/terramssc/

 

Comments

comments

Vyhledat