Značka CHATTY představuje letní spolupráci s herečkou Marikou Šoposkou.

Novinka navazuje na úspěšnou realizaci večerních šatů na Opening Party karlovarského filmového festivalu v minulém roce. Výsledkem naší společné práce je letní set, který obsahuje letní šaty, komplet vesty a šortek a bucket hat. Outfit je vytvořen ve dvou barevných variantách, modré a oranžové, které se vzájemně doplňují.

“Se značkou CHATTY mě pojí loňské šaty připravené speciálně pro Karlovarský filmový festival. Šaty jsme vymyslely společně a pro mě osobně to byly opravdu šaty snů. Cítila jsem, že jsme na stejné vlně, CHATTY styl práce mě vystihuje, a to vedlo k naší nové letní spolupráci. Mám ráda módu, proto jsem nadšeně přijala nabídku podílet se na limitované kolekci a zkusila jsem vytvořit ideální letní kousky, které v sobě mají divoký oceán, elegantní francouzskou riviéru i rozkvetlou louku na chalupě.”, komentuje spolupráci Marika Šoposká, úspěšná divadelní i filmová herečka.

Pro návrhářky značky CHATTY je tato letní  spolupráce přirozeným navázáním na osobní přátelství a radost z předchozí spolupráce. 

S Marikou nás pojí osobní přátelství a porozumění v preciznosti vznikajících věcí. Na Marice obdivujeme její neotřelý styl, který jen podtrhuje její přátelskou a milou povahu. Tato exkluzivní spolupráce vznikla spontánně a s lehkostí, jak je nám všem vlastní. ”, dodává jedna z návrhářek značky Anna Tušková.

Resortový set, který je ideální pro nadcházející letní dny, je vyroben z exkluzivní vyšívané madeiry ze 100% bavlny.  Limitovaná kolekce v modré a oranžové barvě, je nově dostupná v kamenném obchodě na adrese CHATTY Store ul. Rámová 1, Praha 1 a online na adrese www.chatty.cz 

Počet kusů je omezen, i pro tuto kolekci však značka nabízí individuální službu výroby přímo na míru. 

Comments

comments

Vyhledat