Hýbejte se i doma. Moderní cvičení Cyberobics je mimořádně zdarma

foto Cyberobics
foto Cyberobics

Fitness studia v České republice uzavřena: virtuální fitness platforma Cyberobics nabízí celé zemi možnost v tomto období zdarma doma trénovat 

Nouzový stav a omezený pohyb osob vyhlášený Vládou ČR v posledních několika dnech, který přinesl výrazné zpomalení veřejného života a uzavření všech zařízení včetně fitness studií, znamená pro mnoho lidí obrovskou změnu v životní situaci, se kterou se musí vypořádat. JOHN REED se svou partnerskou značkou Cyberobics, jež jsou obě součástí společnosti RSG Group GmbH, lídra v oblasti fitness a lifestyle v Evropě, proto přichází s nabídkou kvalitně využitého času doma –  od dnešního dne totiž umožňuje užívání všech virtuálních lekcí na Cyberobics v celé České republice zdarma pro všechny a to do doby, než budou fitness studia opět otevřena.

Sport a trénink jsou důležitou součástí tělesného a duševního zdraví. Zlepšují nejen fyzickou kondici, přispívají k posílení imunity a pomáhají rovněž k dosažení psychické a fyzické rovnováhy obzvláště v nelehkých časech. Podle studie Univerzity Nového Jižního Walesu postačuje dokonce jeden trénink týdně ke snížení rizika deprese.

To potvrzuje i Jan Mühlfeit, bývalý prezident Microsoft pro Evropu a mentální kouč nejen top manažerů a olympijských vítězů: „Cvičení není jen o fyzické stránce, ale má také významný pozitivní vliv na naši psychiku, která je v nynější situaci klíčová a je důležité ji udržovat na správné úrovni. Při pohybové aktivitě se totiž do těla vylučují hormony (endorfin – způsobuje pocity štěstí a dobré nálady, serotonin – jeho nedostatek vede k výkyvům nálad až depresím, úzkostem a poruchám spánku, dopamin – nás motivuje, žene kupředu), které mají spoustu pozitivní vlivů a zvyšují také naši psychickou odolnost. Pravidelné cvičení je jedním z nejsnadnějších způsobů, jak se udržovat ve fyzické a psychické kondici. Proto všem silně doporučuji zařadit nyní domácí cvičení do své rutiny.“

 

JOHN REED a Cyberobics chtějí podpořit miliony obyvatel žijících v České republice, kteří jsou v současné době nuceni trávit spoustu času doma a dát jim možnost ve svých domovech neomezeně trénovat a posilovat tak svou psychickou a fyzickou kondici. „Aktuální situace v České republice se nás extrémně dotkla. Každý, kdo je zdravotně v pořádku a nevykazuje žádné symptomy nemoci, si takto bude moci najít chvilku pro sport a na okamžik se ponořit do jiného světa“, říká Petr Vávra, generální ředitel JOHN REED pro Českou republiku.

Cyberobics je platforma fitness s nejširší nabídkou virtuálních lekcí. Tato služba obsahuje více než 100 cvičení pro muže a ženy a nabízí kurzy pro začátečníky i pokročilé. V nabídce jsou například lekce jako HITT, kettlebells, tanec, jóga nebo pilates. Všechny jsou natočeny s těmi nejlepšími trenéry na atraktivních místech v USA.

„Věříme, že právě v takovýchto extrémních situacích je důležité něco pro sebe dělat“ vysvětluje Oliver Schulokat, CEO Cyberobics. „Virtuální trénink Cyberobics je pro to ideální. Od tohoto okamžiku může každý v České republice tuto službu začít bezplatně využívat.“

PS: Sledujte naše sociální média. Pod hashtagem  #protisedidoma  najdete tipy na to, co doma taky dělat.

5 důvodů, proč využít aplikaci Cyberobics a cvičit doma podle Lenky Černé, životní koučky a mentorky.

 

 1. Mysl a tělo jsou propojené nádoby, které se vzájemně ovlivňují. Naše tělo má svoji vlastní inteligenci, a právě skrze práci s naším fyzickým systémem můžeme získat psychickou odolnost a lepší náladu.

 

 1. Cvičení doma přináší pravidelný režim, který je podmínkou k naší psychické pohodě a který v současné situaci může chybět.

 

 1. Pravidelným cvičením přispíváme k budování sebedůvěry a tolik potřebné psychické stability.

 

 1. Cvičení přináší chuť do života, radost i novou energii ke změnám, na které je možná právě teď vhodná doba.

 

 1. Ve zdravém těle zdravý duch platí nyní ještě více než kdykoliv jindy.

foto Cyberobics

Jak na to?

Mobilní verze:

 1. Stáhněte si aplikaci CYBEROBICS do svého mobilu

 2. Vyberte z menu Workouts (není nutné se registrovat)

 3. Zvolte si trénink dle úrovně, cíle

 4. Užívejte si VŠECHNY WORKOUTY ZDARMA

Desktop/ostatní verze:

 1. Běžte na https://www.cyberobics.com

 2. Klikněte na Login a zaregistrujte se

 3. Zvolte si trénink dle úrovně, cíle …

 4. Užívejte si VŠECHNY WORKOUTY ZDARMA

Zdarma a bez závazků pro všechny! Po ukončení služby nevznikají pro uživatele žádné platební povinnosti.

Další informace o Cyberobics naleznete na www.cyberobics.com.

foto Cyberobics

 

Comments

comments

Vyhledat