Značka NEW BALANCE přichází do České a Slovenské republiky

Americká značka NEW BALANCE – jeden z největších světových výrobců oděvů, obuvi a sportovních doplňků již od roku 1906 – přichází poprvé s oficiálním PR zastoupením i online obchody do České a Slovenské republiky.

Od nynějška má NEW BALANCE pro všechny své fanoušky v každé republice svou vlastní adresu: www.newbalance.cz a www.newbalance.sk.

 

Klíčovou hodnotou NEW BALANCE je pohodlí. Značka, jejíž historie se píše od začátku minulého století, se stala vyhledávanou pro svou speciální vložku, která pomáhá nejen profesionálním sportovcům udržovat ideální balanc. Tenisky z dnes již ikonických edic – například modely ze série 574 nebo 990 – původně designovány jako běžecká obuv, dnes nachází své fanoušky ve všech sférách – od lifestylu, fashion po vrcholový sport. Důkazem toho jsou i spolupráce, která značka navazuje s význačnými sportovci, umělci i fashion leadery.

Mezi hlavní ambasadory NEW BALANCE patří například hudebník a aktivista Jaden Smith, který pro značku navrhl svou vlastní řadu. Liverpoolský fotbalový záložník Sadio Mane, fotbalista Raheem Sterling z klubu Manchester City či Bukayo Saka z Arsenal FC. Běžkyně Sydney McLaughlin, která je též tváří značky, na letošní olympiádě v Tokiu zaběhla světový rekord v překážkovém běhu na 400 metrů. Ambasadorkou je i vycházející tenisová hvězda Coco Gauf.

Více o značce se také dozvíte skrze nové sociální profily: @newbalaceceskarepublika @newbalanceslovensko

Comments

comments

Vyhledat