Značka Vans spojila síly s kanálem Nickelodeon, uvede kolekci bot, oděvů a doplňků Spongebob v kalhotách

Vans
Vans

Vans, originální značka pro akční sporty a celosvětový zastánce kreativního vyjádření, s hrdostí oznamuje, že 4. června představí hned dvě spolupráce na bázi příběhů Spongeboba v kalhotách studia Nickelodeon. První kolekcí je řada klasické obuvi, oděvů a doplňků vhodných pro fanoušky všech věkových kategorií. Druhá představuje spolupráci s newyorskou módní návrhářkou Sandy Liangovou, která prezentuje svou vlastní módní interpretaci prvků a postav slavného kresleného seriálu.

Mezi hlavní kousky kolekce Vans x Spongebob v kalhotách patří:

  • Šachovnicový model Old Skool je ozdobený čtvrtinovým dílem, mezi šachovnicemi se schovávají Spongebob a jeho domácí mazlíček, hlemýžď Gary. Nechybí ani žlutý kožený pásek na boku a nápis „Off The Wall“ ve fontu, který odpovídá písmu oblíbeného seriálu.

  • Tričko s krátkým rukávem Imaginaaation připomíná třetí epizodu, kde Spongebob s Patrikem používají svou kreativitu ke hře s prázdnou krabicí.

  • Tkané tričko Airbrush s dlouhým rukávem zase zdobí postavičky a kreslené prvky ze Zátiší bikin.

  • Postavičky ze seriálu najdete i na rukávech mikiny s kapucí Best Buddies s upraveným grafickým motivem Vans „Off The Wall“.

  • Batikované tričko s kulatým výstřihem Jump Out znázorňuje Spongeboba, jak skáče radostí.

4. června značka Vans dále představí spolupráci s módní návrhářkou Sandy Liangovou, která je už od dětství fanynkou slavného animovaného seriálu. Sandy založila stejnojmennou značku konfekčních oděvů, šperků a doplňků, která čerpá inspiraci v jejím životě v New Yorku, nostalgii a humoru. Nyní spojila síly se značkou Vans, aby představila základní kolekci, která reinterpretuje nejslavnější motivy z televizního seriálu. Grafické motivy malovala sama Sandy, čímž se pokusila o módní ztvárnění Spongeboba v kalhotách.

Comments

comments

Vyhledat